پرش به- برنامه های اختصاصی که سایت های دیگر ندارند ! - آپدیت روزانه و رایگان - ساپورت همیشگی اعضا 24/7
اگر از گشتن به دنبال برنامه های کرک شده ناقص خسته شده اید | اگر به برنامه های مارکتینگ گران بها نیاز دارید | اگر دنبال افزونه و قالب های پولی وردپرس هستید ! بهترین گزینه برای شما : soft.datagozar.com است .

تصویر
- - - - -

دانلود Simple Countdown Creator 5.3 Nulled Free Download

دانلود Simple Countdown Creat

  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 Administrator

Administrator

    مدیریت دیتاگذر

  • تیم مدیریت
  • 2832 ارسال
  • LocationKurDisTaN

ارسالی 05 June 2017 - 11:04 AM

دانلود Simple Countdown Creator 5.3 Nulled Free Download

1495523953_simplecountdowncreatororigina

فورا افزایش فروش خود در کمتر از یک دقیقه با این قدرت جدید تایمر شمارش معکوس
خودکار پیشنهادات و فوق العاده خود را می سازد کمبودی که تبدیل افزایش می دهد.
با بیش از 30 سبک های تایمر، ایجاد فروش اقدام سریع، راه اندازی و حوادث تکرار.

 

امکانات

 
ایجاد یک "معاملات روزانه" بخش از وب سایت شما: مهار قدرت از "معاملات روزانه" درست مثل چند میلیارد شرکت دلار Groupon و زندگی اجتماعی نگران نباشید، چند ترفند در SCC و شما می توانید یک سال تمام از تبلیغات سودآور دیوانه اند!
درست "فلش فروش" کمپینها: بازدید کنندگان مستقیم به "فروش فلش" صفحه ویژه که در آن آنها می توانید از تخفیف های بزرگ بر روی یک محصول یا خدمات دریافت کند، اما تنها در صورتی که در یک زمان تعیین خرید، از سوئیچ به یک صفحه جدید.
نمایش شمارش معکوس های متعدد و سبک: استفاده از تایمر هر مکان بر روی صفحه خود و یا ایجاد یک تایمر استاتیک است که در جای خود باقی می ماند (تذکر اشاره - تایمر ببینید در پایین این صفحه با یک کد کوپن - خالق شمارش معکوس ساده در محل کار!). اضافه کردن متن، آیکون یا تصویر در اطراف سنج خود را.
افزایش تبدیل برای پیش از دستور و پیش فروش: با قیمت ویژه با تخفیف ایجاد یک صفحه قبل از سفارش. سپس، با استفاده SCC است که از "ترس از کمبود و یا از دست دادن" با ایجاد یک شمارش معکوس است که که سوئیچ به قیمت به طور منظم!
اعلام یک محصول آینده: به راحتی قدرت SCC را به سرعت راه اندازی صفحات راه اندازی محصول که اجازه دهید مشتریان خود و وابستگان دانید که هنگامی که می خواهید زندگی می کنند اهرم!
فضای مجاز: نامحدود کمپین های بازاریابی: ما محدودیت کمپین بر سر خود را نگه دارید! وقتی که شما خرید خالق شمارش معکوس ساده، شما می توانید به عنوان بسیاری از مبارزات ایجاد کنید در نصب و راه اندازی خود را دوست
ایجاد پیشنهادات به پایان رسیده و بر اساس رفتار را کلیک کنید و آدرس IP: تصور کنید که قادر به فرستادن مردم به پیشنهادات مبتنی بر زمان بر اساس کلیک بر روی لینک و بر اساس آدرس IP خود را. تایمر فقط شروع به پس از آنها در صفحه ضربه، در نتیجه تقویت ضرورت!
برنامه دوره جوایز: ساخت خودکار تکرار کمپینهای تبلیغاتی را با یک کلیک ساده بر روی دکمه های رادیویی تکرار در نرم افزار ما! این راه ساده برای رسیدن به مخاطبان جدید خود را!
به طور قابل ملاحظه افزایش تبدیل: حضور فقط از تایمر شمارش معکوس SCC، فشار کافی بر روی مشتریان اعمال می شود به آنها را به عمل می کنند. به سادگی آن را بر روی هر را زنده و تماشای فروش را آنچنان بالا!
 
دانلود
محتوی مخفی شده:
جهت مشاهده لینک دانلود باید ابتدا پاسخی برای این پست ارسال کنید

 


  • 0

در صورت داشتن سوال توسط تلگرام در ارتباط باشید : 09148003323

توجه »»» برای دانلود برنامه ها باید عضو ویژه باشید و جهت تهیه عضویت ویژه اینجـــــا کلیک نمائید ««« توجه

buy-vip.gif

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی