پرش به- برنامه های اختصاصی که سایت های دیگر ندارند ! - آپدیت روزانه و رایگان - ساپورت همیشگی اعضا 24/7
اگر از گشتن به دنبال برنامه های کرک شده ناقص خسته شده اید | اگر به برنامه های مارکتینگ گران بها نیاز دارید | اگر دنبال افزونه و قالب های پولی وردپرس هستید ! بهترین گزینه برای شما : soft.datagozar.com است .

تصویر
- - - - -

دانلود Contentio PRO 1.1.5 Dev Nulled Free Download

دانلود Contentio PRO 1.1.5 De

  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 Administrator

Administrator

    مدیریت دیتاگذر

  • تیم مدیریت
  • 2832 ارسال
  • LocationKurDisTaN

ارسالی 05 June 2017 - 02:57 PM

دانلود Contentio PRO 1.1.5 Dev Nulled Free Download

OTO1-Cover.png

دریافت 100٪ ارسال خودکار و نامحدود پیوند اجتماعی برای سایت های نا محدود ...
برنامه مطالب خود را | بافر ادغام | بلند فرم محتوا | فضای مجاز: نامحدود SitesMake شوید که شما از بقیه این صفحه را بخوانید قبل از شما آن را ببندید ...
من می دانم که شما در عجله هستیم برای شروع ایجاد مطالب خود را با Contentio - و شما باید - محتوای خوب می تواند ترافیک و فروش خود را چهار برابر. ما که بیش از با سایت های ما انجام داده ایم و بارها.
اما محتوای خوب نیز مشکل است برای ایجاد و به طور خودکار.
هنگامی که شما شروع به استفاده از Contentio، شما متوجه خواهد شد که چگونه از آن آسان است برای ایجاد یک پست جدید و دریافت ترافیک. اما ممکن است شما 10-15 دقیقه را به انجام این کار.
حالا تصور کنید اگر شما 10 سایت - شما در مورد 2-4 ساعت در هفته را صرف ایجاد محتوا برای آنها.
اگر شما می توانید تمام این به طور خودکار؟

 

امکانات

 
زمانبند به طور خودکار ایجاد محتوا + ارسال
یکپارچه سازی بافر برای پیوند سایتی رسانه های اجتماعی
قابلیت ایجاد پست دیگر با فیلم های متعدد
استفاده از Contentio PRO در سایت های نامحدود
خودکار ایجاد محتوا: با Contentio شما می توانید مطالب زیبا فورا ایجاد کنید. اما هنگامی که شما این کار را - شما نیاز به رفتن در و ایجاد محتوای هر بار که شما می خواهید برای ارسال چیزی. با این ارتقا، ما در یک AI خودکار است که در می رود و ایجاد محتوای زیبا برای شما فورا ساخته شده است - حتی بدون دخالت خود را.
همه شما باید انجام دهید نصب چند کلمات کلیدی است و Contentio PRO خواهد به یوتیوب بروید برای دریافت فیلم با نمایش اقتدار بالا. سپس به محتوای بزرگ تبدیل این فیلم ها، و به طور خودکار آنها را در این وبلاگ. البته شما می توانید به در و ویرایش این پست بیشتر است. اما تصویر هر نوشته با پاسخ قبال خود عمل ساخته شده (به درایو و یا بیشتر منجر فروش).
همزمانی محتوا به رسانه های اجتماعی: ایجاد محتوای بزرگ اولین گام برای ایجاد فروش است. چه شما باید انجام دهید بعدی این است که گسترش پیام خود را دور و گسترده. برای کمک به شما انجام این کار - ما یکپارچگی با بافر ساخته شده است. بنابراین در حال حاضر - در اسرع وقت مطالب خود را به شما ارسال، شما می توانید آن را به طور خودکار سندیکای به توییتر، فیس بوک، لینکداین، گوگلپلاس و بیشتر. این به طور کامل به طور خودکار فرآیند ترافیک نسل برای شما، و شما نمی خواهد باید در مورد ترافیک نسل نگران دوباره. بخش خنک است - بافر به رایگان استفاده کنید، و ما در آن نحوه استفاده از آن در پلاگین به اشتراک بگذارید!
ایجاد پست های طولانی تر با فیلم ها چندگانه: مشاهده - 800 کلمات - ترین فیلم های یوتیوب شما بین 400 محتوای خواهد داد. این در حال حاضر بسیار خوب است - اما اگر شما به دنبال که محتوای ویروسی که تولید 100S از سهام و 1000S از کلیک؟ خب در آن صورت شما نیاز به چیزی دیگر. Contentio PRO به شما کمک میکند بصورت خودکار ترکیب 2 یا چند فیلم برای تولید محتوای دیگر که تبدیل می کند. در مطالعات مورد ما، محتوای دیگر تولید 5x به سهام بیشتر و ترافیک. بنابراین مطمئن شوید که شما استفاده از این برای ایجاد ترافیک بیشتر برای کسب و کار خود را.
استفاده از Contentio در سایت های نامحدود: درست است - با این ارتقا، است ZERO محدودیت که چگونه بسیاری از سایت ها شما می توانید این خود استفاده وجود دارد. تا زمانی که این سایت های خود را (مجوز آژانس های موجود در ارتقاء بعدی)، شما می توانید این نسخه PRO به طور خودکار همه چیز را در سایت های خود استفاده کنید. این یک معامله منحصر به فرد واقعی است - همین دلیل است که ما در حال ارائه آن به مشتریان پیشرفته و جدی تنها.
OTO1-04.png
 
دانلود
 

محتوی مخفی شده:
جهت مشاهده لینک دانلود باید ابتدا پاسخی برای این پست ارسال کنید


  • 0

در صورت داشتن سوال توسط تلگرام در ارتباط باشید : 09148003323

توجه »»» برای دانلود برنامه ها باید عضو ویژه باشید و جهت تهیه عضویت ویژه اینجـــــا کلیک نمائید ««« توجه

buy-vip.gif

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی