پرش به- برنامه های اختصاصی که سایت های دیگر ندارند ! - آپدیت روزانه و رایگان - ساپورت همیشگی اعضا 24/7
اگر از گشتن به دنبال برنامه های کرک شده ناقص خسته شده اید | اگر به برنامه های مارکتینگ گران بها نیاز دارید | اگر دنبال افزونه و قالب های پولی وردپرس هستید ! بهترین گزینه برای شما : soft.datagozar.com است .

تصویر
- - - - -

دانلود Wordpress Automatic 3.31.0 Nulled Free Download


 • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1 پاسخ برای این موضوع

#1 Administrator

Administrator

  مدیریت دیتاگذر

 • تیم مدیریت
 • 2832 ارسال
 • LocationKurDisTaN

ارسالی 06 June 2017 - 09:12 AM

دانلود Wordpress Automatic 3.31.0 Nulled Free Download

preview.png

وردپرس به صورت خودکار پست پلاگین کیفیت مقالات را هدف قرار، آمازون محصولات، Clickbank را محصولات، Youtube فیلم ها، اس اس پست، مزایده و تصاویر سوسو زدن بر روی خلبان خودکار. فقط نصب و ترک، آن را 24/7 * به وبلاگ برای شما کار خواهد کرد.

 

امکانات

پست خودکار مقالات به وردپرس. این پلاگین می تواند ezinearticles.com برای کلمات کلیدی مورد نظر خود را و بعد از مقالات با کیفیت همسان بر روی خلبان خودکار جستجو کنید.
محتوای پست خودکار از اس اس. پلاگین می توانید فید مورد نظر خود را به طور منظم بررسی و ارسال هر آیتم خوراک جدید به عنوان یک پست جدید.
واکشی محتوای کامل از فید خلاصه. وردپرس به صورت خودکار می توانید فید کوتاه به پست محتوای کامل با نسبت موفقیت بزرگ تبدیل کنید.
عصاره قسمت های خاصی از اصلی پست تغذیه می کند. وردپرس به صورت خودکار می توانید دو بخش مشخص از پست اصلی توسط ID یا کلاس CONCAT آنها را به ارسال به وردپرس را استخراج کنید.
پست خودکار محصولات آمازون به وردپرس. وردپرس به صورت خودکار می توانید جستجو amazon.com یا amazon.co.uk، amazon.ca، amazon.de، amazon.fr و amazon.jp برای محصولات تطبیق کلمات کلیدی خود را، آنها را ارسال و اضافه کردن لینک خود را وابسته به طور خودکار به طوری که شما می توانید و کمیسیون از محصولات را فروخته شده از طریق زیرمجموعه های شما.
فقط findbrowsenodes.com بازدید و دریافت گره id.add گره مشخص شده خود را و پلاگین محدود به جستجو در این گره.
پست خودکار محصولات Clickbank به وردپرس. پلاگین وردپرس به صورت خودکار می توانید clickbank.net برای محصولات تطبیق کلمات کلیدی مشخص، پست خود را به وبلاگ خود جستجو و اضافه کردن لینک های وابسته خود را به صورت خودکار.
پست خودکار Youtube فیلم ها به وردپرس. وردپرس به صورت خودکار می توانید youtube.com برای فیلم ها تطبیق کلمات کلیدی خود را جستجو و ارسال آنها را به وبلاگ * وردپرس خود را (تمام زبان ها در حال حاضر پشتیبانی)
فیلم پست خودکار از خاص کانال یوتیوب / کاربر برای وردپرس. شما به طور خودکار می توانید فیلم های کانال به وردپرس اضافه کنید. شما باید این گزینه برای اضافه کردن فیلم از یک کاربر / کانال خاص با جستجو برای کلمات کلیدی خاص یا بدون فیلتر.
پست خودکار مزایده به وردپرس. پلاگین خودکار وردپرس می توانید مزایده ebay.com برای کلمات کلیدی شما را مشخص کند. شما همچنین می توانید یک فروشنده خاص بی از طریق جستجو در وضعیت خود را برای کلمات کلیدی مشخص شده و یا حتی بدون فیلتر ارسال کنید.
- پشتیبانی از سایت های بی: ایالات متحده، اینترنت اکسپلورر، AT، AU، قرار داشته باشد، CA، FR، IT، DE، ES، CH، بریتانیا، NL
تصاویر خودرو ارسال سوسو زدن به وردپرس. پلاگین وردپرس به صورت خودکار می توانید تصاویر را برای کلمات کلیدی شما را مشخص ارسال flicker.com. همچنین می تواند از یک کاربر سوسو زدن خاص با جستجو این موارد کاربر برای کلمات کلیدی مشخص شده و یا بدون فیلتر ارسال کنید.
درج تبلیغات به صورت خودکار. شما می توانید مشخص دو اسلات تبلیغات به طور خودکار به پست اضافه شود.
کمپین است. شما می توانید راه اندازی تعداد نامحدودی از مبارزات انتخاباتی با کلمات کلیدی مختلف و گزینه های مختلف ارسال و این مبارزات با هم به ارسال به سایت شما کار خواهد کرد.
ارسال به دسته بندی خاص. شما می توانید مجموعه ای از آنچه دسته به اضافه کردن پست جدید به یک دسته در مبارزات انتخاباتی است.
ارسال با استفاده از یک نویسنده خاص. شما می توانید جدید نویسنده ارسال یک نویسنده در مبارزات انتخاباتی را انتخاب نمایید.
کلمات کلیدی پست به عنوان برچسب ها. پلاگین می توانید کلمات کلیدی به عنوان برچسب وردپرس ارسال.
انواع پست سفارشی پشتیبانی می کنند. این پلاگین می تواند به نوع پست سفارشی خود را مانند کالا وو تجارت ارسال کنید.
کلمات کلیدی لینک خودکار. این پلاگین می تواند به طور خودکار لینک کلمات کلیدی مشخص شده با لینک های وابسته خود و یا هر لینک مشخص شده است.
به طور خودکار وردپرس تصویر برجسته. این پلاگین می تواند مجموعه خودکار ارسال تصویر از تصویر اول در محتوای پست برجسته شده است.
تصاویر کش به سرور شما. پلاگین می توانید تصاویر را به کش سرور و تغییر لینک خود را به لینک سایت خود را.
انتخاب باید کلمات و عبارات وجود داشته باشد. شما می توانید کلماتی را که باید در محتوای پست وردپرس شود را مشخص کنید.
Execlude کلمات و عبارات. شما می توانید کلمات و عبارات که نباید در محتوای پست وردپرس تنظیم شود.
ترجمه محتوای قبل از ارسال. شما می توانید این افزونه به طور خودکار محتوای قبل از ارسال با استفاده از گوگل ترجمه را ترجمه کنید. شما می توانید آن را به آن را ترجمه دو بار.
به صورت خودکار زمینه های سفارشی به پست جدید اضافه کنید. شما می توانید افزونه برای اضافه کردن زمینه های سفارشی به پست ارسال شده در این زمینه به طور خودکار می تواند شامل هر گونه اطلاعات از پست های اضافه شده مانند عنوان، نویسنده، محتوا، تصویر، قیمت، رتبه .. و غیره تنظیم شده است. برچسب ها مجاز به طور خودکار به از را انتخاب کنید ذکر شده و متفاوت برای هر نوع مبارزات انتخاباتی است.
خودرو جستجو و جایگزینی پشتیبانی می کند. این پلاگین می تواند محتوای قبل از ارسال برای کلمات مورد نظر خود را جستجو و جایگزین کردن آنها.
پیشنهاد کلمه کلیدی. نوشتن از حروف اول کلمه کلیدی لیست تمام کلمات کلیدی شروع با این نامه را انتخاب کنید.
پشتیبانی از چرخش خودکار محتوای با استفاده از بهترین عنکبوتی که تار میتند. بهترین عنکبوتی که تار میتند (thebestspinner.com) طول می کشد مقاله و جایگزین مترادف با استفاده از آن پایگاه داده مترادف برای ایجاد 100٪ مقاله منحصر به فرد است.
پست پشتیبانی قالب. محتوای پست را می توان در فرمت های مختلف با استفاده از تگ های [POST_CONTENT] [POST_TITLE] تشکیل،، [product_price] .. و غیره پشتیبانی از برچسب ها برای هر مبارزه متفاوت و ذکر شده atutomatically را انتخاب کنید.
تنظیم و فراموش برنامه cron. به هر فاصله خاص برای هر کمپین در قالب (روز / ساعت / دقیقه) را مشخص کنید.
برنامه cron داخلی. وردپرس پشتیبانی به صورت خودکار ارسال و به طور خودکار بر روی برنامه cron وردپرس داخلی است.
دو وضعیت پست. شما می توانید وضعیت پست جدید به پیش نویس و یا منتشر شده تنظیم شده است.
کلمات کلیدی نامحدود. شما می توانید کلمات کلیدی نامحدود در مبارزات انتخاباتی اضافه کنید. زمانی که شروع مبارزات انتخاباتی که در پردازش این کلمات کلیدی
 
دانلود

محتوی مخفی شده:
جهت مشاهده لینک دانلود باید ابتدا پاسخی برای این پست ارسال کنید


 • 0

در صورت داشتن سوال توسط تلگرام در ارتباط باشید : 09148003323

توجه »»» برای دانلود برنامه ها باید عضو ویژه باشید و جهت تهیه عضویت ویژه اینجـــــا کلیک نمائید ««« توجه

buy-vip.gif


#2 ehsan70

ehsan70

  عضو ویژه دیتاگذر

 • V.I.P
 • 24 ارسال

ارسالی 28 July 2017 - 09:39 AM

;)


 • 0
0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی