پرش به- برنامه های اختصاصی که سایت های دیگر ندارند ! - آپدیت روزانه و رایگان - ساپورت همیشگی اعضا 24/7
اگر از گشتن به دنبال برنامه های کرک شده ناقص خسته شده اید | اگر به برنامه های مارکتینگ گران بها نیاز دارید | اگر دنبال افزونه و قالب های پولی وردپرس هستید ! بهترین گزینه برای شما : soft.datagozar.com است .

تصویر
- - - - -

دانلود Super Backup & Clone 2.0 Nulled Free Download

دانلود Super Backup & Clone 2

 • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 Administrator

Administrator

  مدیریت دیتاگذر

 • تیم مدیریت
 • 2832 ارسال
 • LocationKurDisTaN

ارسالی 06 June 2017 - 09:26 AM

دانلود Super Backup & Clone 2.0 Nulled Free Download

image-preview.jpg

 • نام : Super Backup & Clone - Migrate for WordPress 
 • نسخه :  2.0
 • سیستم عامل: Linux
 • دسته : Utilities
 • قیمت : $34 
 • آدرس فروش: 

  برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

ما بسیار افتخار اعلام که WP SuperBackup شما اجازه می دهد برای انجام درست آن هستید!
کار بر روی سایت خود را همیشه یک فرایند طولانی و دست و پا گیر، و آن امر می تواند ترحم برای همه کار سخت خود را برای رفتن به هدر به دلیل پیکربندی اشتباه یا خطا که شاید حتی تقصیر شما نیست!
 
داشتن یک راه حل پشتیبان قابل اعتماد در محل می تواند به شما کمک کند جلوگیری از که. این جایی است که افزونه های ما به بازی می آید.

 

امکانات

 
داشبورد بصری - دریافت یک دید کلی از موارد پشتیبان موجود
ابر همگام سازی - کار کردن با یک مرحله بندی و سرور تولید؟ ما باید شما را تحت پوشش! WP SuperBackup شما اجازه می دهد تا به راحتی در تمام فایل ها، یا فقط آنهایی که شما واقعا بین سرور نیاز همگام سازی کنید، فقط در چند دقیقه. این همه اتفاق می افتد به طور خودکار بر روی یک برنامه تعریف می کنید بر اساس!
تنظیم "عکس" - شما می توانید یک یا هر تعداد از موارد نسخه پشتیبان تهیه
گزارش ها عکس فوری - به راحتی تمام وظایف پشتیبان پیگیری و همیشه می دانم آنچه وضعیت فعلی شدن نسخه پشتیبان تهیه کنید
به عنوان مثال مهاجرت - اگر شما یک نسخه پشتیبان تهیه شده بر روی اعتماد درایو هارد دیسک شما ذخیره می شود، این قابلیت اجازه می دهد تا شما به راحتی آن را وارد و مهاجرت آن را بر روی راه اندازی وردپرس فعلی شما! شما باید کنترل کامل بر چه فایل ها مهاجرت، بنابراین شما می توانید مطمئن شوید که آنها نصب و راه اندازی شکستن نیست، یک بار مهاجرت کامل است.
با یک کلیک بازیابی - انتخاب هر عکس فوری، روی بازیابی کلیک کنید، انجام شد!
ابر گزارشهای ویژه - اگر می خواهید به فوق العاده امن، این افزونه اجازه می دهد تا به شما برای آپلود پشتیبان گیری خود را به ابر، شما می دانید، تنها در مورد سوختگی سرور شما در دسترس نباشد!
مقصد پشتیبان گیری - WP SuperBackup از مجموعهای از خدمات ابر، از جمله اما به خود (بازدید کنندگان) حساب های FTP خود، Google Drive، Dropbox، آمازون، واندرایو، Copy.com، Rackspace را و غیره محدود نمی
راه اندازی آسان - یک دیدار سریع به "تنظیمات" تب شما را قادر به راه اندازی اطلاعیه ها ایمیل، تعریف یک سهمیه بندی، شاخه پشتیبان (بر روی همان سرور) و یا به سادگی پاک کردن فایل های پشتیبان موجود
خود تشخیص - "سیستم" پانل اجازه می دهد تا شما را به اجرای یک بررسی زندگی می کنند تنظیمات سرور خود را و بلافاصله پرچم هر گونه مسائل بالقوه، به طوری که شما می توانید آنها را به آدرس شما حتی قبل از شروع پشتیبان گیری!
پشتیبانی بزرگ - آیا نیازمند کمک و یا یک سوال؟ ترس نیست! ما در اسناد ساخته شده است، بنابراین شما آن را دارند، حق وجود دارد، در داشبورد WP SuperBackup، همراه با یک لینک مستقیم برای تماس با ما از طریق سیستم پشتیبانی ما.
چند سایت به وردپرس - سیستم SuperBackup اجازه می دهد تا شما را به اجرای مهاجرت مستقیم ابر از یک چند سایت دیگر بدون هیچ گونه نگرانی
چند سایت به SingleSite - اگر شما را به یک بستر های نرم افزاری چند سایت در حال اجرا، سیستم تشخیص خواهد داد که و شما باید این فرصت را به یک عکس فوری SingleSite آماده است تا در دیگر بستر های نرم افزاری چند سایت به هر WP سایت به طور منظم و یا به SingleSite دیگری در دسترس مهاجرت می شود.
SingleSite به چند سایت - یک تصویر لحظهای ساده از WP سایت استاندارد را می توان به یک SingleSite انتخاب موجود در بستر های نرم افزاری چند سایت خود را مهاجرت کردند. بنابراین، شما می توانید تمام وب سایت های مستقل WP خود را به یک WP وردپرس حرکت می کند.
 
دانلود
محتوی مخفی شده:
جهت مشاهده لینک دانلود باید ابتدا پاسخی برای این پست ارسال کنید

 


 • 0

در صورت داشتن سوال توسط تلگرام در ارتباط باشید : 09148003323

توجه »»» برای دانلود برنامه ها باید عضو ویژه باشید و جهت تهیه عضویت ویژه اینجـــــا کلیک نمائید ««« توجه

buy-vip.gif

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی