پرش به- برنامه های اختصاصی که سایت های دیگر ندارند ! - آپدیت روزانه و رایگان - ساپورت همیشگی اعضا 24/7
اگر از گشتن به دنبال برنامه های کرک شده ناقص خسته شده اید | اگر به برنامه های مارکتینگ گران بها نیاز دارید | اگر دنبال افزونه و قالب های پولی وردپرس هستید ! بهترین گزینه برای شما : soft.datagozar.com است .

تصویر
- - - - -

دانلود BackupBuddy 8.0.18 Nulled Free Download


  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 Administrator

Administrator

    مدیریت دیتاگذر

  • تیم مدیریت
  • 2832 ارسال
  • LocationKurDisTaN

ارسالی 06 June 2017 - 09:28 AM

دانلود BackupBuddy 8.0.18 Nulled Free Download

bb-logo.png

بهترین راه را به بالا و (و حرکت) یک سایت وردپرس.
صاحبان سایت و توسعه دهندگان عاشق تمام گزینه BackupBuddy به شما می دهد برای امن، فضای ذخیرهسازی خارجی.

 

امکانات

 
پایگاه داده و یا پشتیبان گیری کامل: اجرای پشتیبان گیری پایگاه داده برای سریع، کوچک، پشتیبان گیری مکرر و یا اجرای پشتیبان گیری کامل برای دریافت تمام عکس ها، تم ها، پلاگین و هر چیز دیگری را به یک مکان امن.
ذخیره سازی متشکرم: ارسال پشتیبان گیری خود را (به صورت جداگانه یا در یک برنامه) به خارج سایت مقصدهای ذخیره سازی مانند BackupBuddy ذخیره کردن (پشتیبان گیری سفارشی محل ذخیره سازی ما)، آمازون S3، Dropbox به، Rackspace ابر، FTP و یا ایمیل. اگر سایت شما پایین می رود، شما نمی خواهید نسخه پشتیبان تهیه کنید که ذخیره شده بر روی همان سرور است.
پشتیبان گیری برنامه: پشتیبان گیری برنامه، بنابراین شما لازم نیست به خاطر داشته باشید به پشتیبان گیری هر روز، هفته یا ماه. شما همچنین می توانید برنامه را تنظیم کرد تا پشتیبان گیری خود را به هر یک از مقصدهای فضای ذخیرهسازی خارجی خود را به صورت خودکار.
BackupBuddy ذخیره کردن ذخیره سازی: ما BackupBuddy ذخیره کردن به طور خاص برای ذخیره سازی و مدیریت پشتیبان گیری BackupBuddy خود را به طوری که شما می توانید پشتیبان گیری برای تمام سایت های خود را در یک محل مرکزی مدیریت ساخته شده است. کاربران BackupBuddy از 1GB ذخیره سازی ذخیره کردن به صورت رایگان!
محروم کردن فایل ها و جداول: را انتخاب کنید که فایل های (و یا جداول) به حذف از پشتیبان گیری کنید. این کمک بزرگی است اگر شما یک پوشه با مقدار زیادی از تصاویر و یا فیلم های با وضوح بالا که شما نمی خواهید تا از هر زمان.
پروفیل های پشتیبان: ایجاد پروفایل های سفارشی پشتیبان گیری برای پشتیبان گیری به استفاده از تنظیمات و محرومیت فایل خود را دارند.
پست الکترونیک اطلاعیه: بدانید بلافاصله پس از اتمام BackupBuddy یک نسخه پشتیبان تهیه، شده باشد یا نیاز به توجه.
پشتیبان گیری محدودیت های ذخیره سازی: محدود کردن تعداد و اندازه پشتیبان گیری ذخیره شده خود را. بنابراین شما پر نمی حساب Dropbox خود را با 34 پشتیبان گیری قدیمی.
فایل فردی بازیابی: شما لازم نیست برای پاک کردن طیف تخته سنگ پاک به جای شیوه خود را از یک نسخه پشتیبان تهیه شما ساخته شده است که چند هفته پیش.
ابزارهای سرور: نگاهی عمیق در تنظیمات سرور و قابلیت های خود را. ساخته شده در ابزار سرور ما فوق العاده مفید برای پیگیری کردن ممکن مشکلات میزبانی است که می تواند پشتیبان گیری خود را از در حال اجرا جلوگیری کنند.
تروجان اسکن: BackupBuddy کند اسکن تروجان رایگان از سایت خود را به مطمئن شوید که سایت شما و شهرت خود را آنلاین جیر جیر با تمام چک لیست سیاه عمده تمیز هستند.
سلامت سایت راهنمای نقشه: تجسم آنچه طول می کشد تا بیشترین فضا را در سایت خود. این واقعا سرد به حفاری را از طریق و مشاهده فایل های خود را در این راه.
پایگاه توده جایگزین متن: به روز رسانی پایگاه داده متن در سراسر خود را. بزرگ برای به روز رسانی آدرس ها، رشته از متن، به جای هر اشاره ای به نام سابق خود را، و غیره
پایگاه اسکن و تعمیر: به صورت خودکار اسکن و تعمیرات مسائل مشترک با پایگاه داده خود را.
وردپرس از cron مدیر: مشاهده، حذف و یا دستی اجرا به cron job وردپرس برنامه ریزی شده.
 
دانلود
downloadnowvip.0mmo.png

محتوی مخفی شده:
جهت مشاهده لینک دانلود باید ابتدا پاسخی برای این پست ارسال کنید

  • 0

در صورت داشتن سوال توسط تلگرام در ارتباط باشید : 09148003323

توجه »»» برای دانلود برنامه ها باید عضو ویژه باشید و جهت تهیه عضویت ویژه اینجـــــا کلیک نمائید ««« توجه

buy-vip.gif

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی