پرش به- برنامه های اختصاصی که سایت های دیگر ندارند ! - آپدیت روزانه و رایگان - ساپورت همیشگی اعضا 24/7
اگر از گشتن به دنبال برنامه های کرک شده ناقص خسته شده اید | اگر به برنامه های مارکتینگ گران بها نیاز دارید | اگر دنبال افزونه و قالب های پولی وردپرس هستید ! بهترین گزینه برای شما : soft.datagozar.com است .

تصویر
- - - - -

دانلود UpdraftPlus 2.13.1.21 + Add-ons Nulled Free Download

دانلود UpdraftPlus 2.12.32.22

  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 Administrator

Administrator

    مدیریت دیتاگذر

  • تیم مدیریت
  • 2832 ارسال
  • LocationKurDisTaN

ارسالی 06 June 2017 - 09:33 AM

دانلود UpdraftPlus 2.13.1.21 + Add-ons Nulled Free Download

1492813469_updraftplus_logo___small.png

اکثر وردپرس مورد اعتماد پلاگین پشتیبان گیری جهان
هک کردن، سقوط سرور، به روز رسانی خطرناک یا خطای کاربر ساده می تواند سایت وردپرس خود را خراب کردن. به همین دلیل شما نیاز UpdraftPlus، بالاترین امتیاز و بیشتر نصب پلاگین وردپرس پشتیبان گیری در جهان است.

 

امکانات

 
عمومی
وردپرس پشتیبان گیری - UpdraftPlusHighest-امتیاز پشتیبان گیری و بازیابی پلاگین در wordpress.org (4.9 ستاره از 5.0) و (بیش از 40،000 از) رتبه بندی در سال 30 بالای وردپرس پلاگین برای محبوبیت.
طراحی شده برای اجرا در همه جا که وردپرس را اجرا می کند
چند سایت (به عنوان مثال وردپرس چند کاربره / وردپرس شبکه) سازگار است.
اثبات شده برای سایت های پشتیبان از 100GB؛ اندازه پرونده تنها با میزبان وب محدود شده است.
پشت کردن فایل های غیر وردپرس بی حد و حصر و پایگاه داده های خارجی.
 
 
زمان بندی
پشتیبانی از هر دو دستی و خودکار (برنامه ریزی شده) پشتیبان گیری: هر 4، 8، 12 ساعت، روزانه، هفتگی، هر دو هفته یکبار و یا ماهانه. حتی می توانید به یک زمان خاص سفارشی باشد.
پشت کردن فایل های و پایگاه داده در برنامه های جداگانه
گزارش ها زمان تهیه پشتیبان برنامه ریزی شده بعدی
به طور معمول هرس تعداد پشتیبان گیری قدیمی نگه داشته
به صورت خودکار پشتیبان که پلاگین یا تم داشبورد به روز رسانی و قبل از به روز رسانی هسته وردپرس اجرا
 
 
UpdraftVault ذخیره سازی
مکان مرکزی برای ذخیره، مدیریت و قطع پشتیبان گیری
1 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان، همراه با گزینه خرید بیشتر به عنوان و زمانی که مورد نیاز
 
 
گزینه های ذخیره سازی از راه دور
پشتیبانی از نسخه پشتیبان تهیه ابر به آمازون S3؛ هر منطقه. می توانید تنظیمات آمازون S3 خود را تست و تشخیص مشکلات رایج است. می توانید به زیر دایرکتوری به عقب. پشتیبانی از تقطیع، ازسرگیری آپلودها (به عنوان مثال قطع مشاغل را می توان از سر گرفته که در آن آنها را ترک کردن). رمزگذاری پشتیبانی می شود. پشتیبانی از ذخیره سازی کاهش افزونگی (RRS) و رمزگذاری های سمت سرور (SSE).
پشتیبانی از نسخه پشتیبان تهیه ابر به هر ارائه دهنده سازگار آمازون S3، با مجموعه ای از ویژگی های مشابه (نمونه هایی از چنین ارائه دهندگان: چکیده Dreamhost Dreamobjects، Cloudian، Connectria، ثابت، اکالیپتوس، بسیار خوب، Nimbula، Cloudn).
پشتیبانی از تهیه پشتیبان ابر به Rackspace ابر فایلها. می تواند به شما تنظیمات Rackspace ابر فایلها تست و تشخیص مشکلات رایج است. پشتیبانی از تقطیع، ازسرگیری آپلودها (به عنوان مثال قطع مشاغل را می توان از سر گرفته که در آن آنها را ترک کردن). رمزگذاری همیشه استفاده می شود. پشتیبانی از تمام مکان های Rackspace را. پشتیبانی از ایجاد در داشبورد کاربران API منحصر به فرد با دسترسی فقط به ظرف پشتیبان.
پشتیبانی از نسخه پشتیبان تهیه ابر به Dropbox به. پشتیبانی از "پوشه برنامه" پشتیبان به طور خودکار - یعنی UpdraftPlus تنها می شود برای دیدن و یا لمس فایل های خود را دارد. تقریبا صفر راه اندازی (شما نیاز به دانستن هیچ چیزی به جز برای نام کاربری Dropbox خود و رمز عبور). پشتیبانی از تقطیع، ازسرگیری آپلودها (به عنوان مثال قطع مشاغل را می توان از سر گرفته که در آن آنها را ترک کردن).
پشتیبانی از نسخه پشتیبان تهیه ابر به Google Drive. پشتیبانی از تقطیع، ازسرگیری آپلودها (به عنوان مثال قطع مشاغل را می توان از سر گرفته که در آن آنها را ترک کردن). راهنمای راه اندازی کامل با تصاویر.
پشتیبانی از تهیه پشتیبان ابر به مایکروسافت واندرایو (به طور منظم / مصرف کننده - برای کسب و کار واندرایو نیست). پشتیبانی از تقطیع، ازسرگیری آپلودها (به عنوان مثال قطع مشاغل را می توان از سر گرفته که در آن آنها را ترک کردن). راهنمای راه اندازی کامل با تصاویر.
پشتیبانی از نسخه پشتیبان تهیه ابر به Google Cloud ذخیره سازی. پشتیبانی از تقطیع، ازسرگیری آپلودها (به عنوان مثال قطع مشاغل را می توان از سر گرفته که در آن آنها را ترک کردن). راهنمای راه اندازی کامل با تصاویر.
پشتیبانی از تهیه پشتیبان ابر به مایکروسافت لاجورد لکه ذخیره سازی. پشتیبانی از تقطیع، ازسرگیری آپلودها (به عنوان مثال قطع مشاغل را می توان از سر گرفته که در آن آنها را ترک کردن). راهنمای راه اندازی کامل با تصاویر.
پشتیبانی از تهیه پشتیبان ابر به Rackspace ابر فایلها. پشتیبانی از تقطیع، ازسرگیری آپلودها (به عنوان مثال قطع مشاغل را می توان از سر گرفته که در آن آنها را ترک کردن).
پشتیبانی از تهیه پشتیبان ابر به اوپناستک سویفت ذخیره سازی شی. پشتیبانی از تقطیع، ازسرگیری آپلودها (به عنوان مثال قطع مشاغل را می توان از سر گرفته که در آن آنها را ترک کردن).
پشتیبانی از نسخه پشتیبان تهیه ابر به سرورهای FTP. پشتیبانی از هر دو سرور نرمال و TLS-رمزگذاری شده است. پشتیبانی از هر دو رمزگذاری ضمنی و صریح. پشتیبانی از تقطیع، ازسرگیری آپلودها (به عنوان مثال قطع مشاغل را می توان از سر گرفته که در آن آنها را ترک کردن). دارای حالت آزمون به اجازه می دهد اشکال زدایی آسان از مشکلات ورود به سیستم.
پشتیبانی از تهیه پشتیبان ابر به سرور SFTP. پشتیبانی از تقطیع، ازسرگیری آپلودها (به عنوان مثال قطع مشاغل را می توان از سر گرفته که در آن آنها را ترک کردن). دارای حالت آزمون به اجازه می دهد اشکال زدایی آسان از مشکلات ورود به سیستم. پشتیبانی از هر دو SCP و SFTP (بدون پشتیبانی توجهی برای SCP، اما آپلودهای مجدد صورت میگیرد).
پشتیبانی از نسخه پشتیبان تهیه ابر به سرور از WebDAV، از جمله سرورهای رمزگذاری شده است. پشتیبانی از تقطیع، آپلودهای قابل.
پشتیبانی از تهیه پشتیبان از طریق ایمیل. هر روگرفت (به عنوان مثال از پلاگین ها، و یا از تم ها، و یا از ارسال) به طور جداگانه ایمیل فرستاده. تنها با محدودیت ارائه دهنده ایمیل خود بر روی فایل پیوست در ورودی محدود شده است.
پشتیبانی از تهیه پشتیبان مقصدهای متعدد (به عنوان مثال آمازون و Dropbox و FTP) در یک نسخه پشتیبان تهیه می کند.
 
 
امنیت
پشتیبان گیری پایگاه داده را می توان برای امنیت رمزگذاری شده
حمل و نقل رمزگذاری شده به ذخیره سازی ابر
 
 
گزارش، نظارت و برنامه ریزی
همه عملیات پشتیبان گیری به طور کامل وارد سایت شوید.
وضعیت ها پشتیبان گیری در حال پیشرفت در پنل مدیریت وردپرس، همراه با هر گونه خطا و یا هشدارهای.
گزارش هنگامی که پشتیبان گیری کامل، از جمله چک سام فایل برای تایید یکپارچگی پشتیبان.
"اشکال زدایی / کارشناسی" می دهد بینش بیشتر به فرایند پشتیبان گیری: گزینه ای برای مشاهده مجموعه ای متفاوت از گواهی SSL، به نوبه خود تایید گواهینامه SSL، و به خاموش کردن SSL به طور کامل.
همه پیام نگار را می توان ارسال به syslog لینوکس / یونیکس () / گزارش رویداد (ویندوز).
 
 
بازیابی، بازیابی و مهاجرت

    
به راحتی هر یک از وردپرس (پایگاه داده، پلاگین ها، تم ها، محتوای آپلود شده و محتوای "دیگر") را در یک فایل جداگانه، همه از کنترل پنل وردپرس پشتیبانی می کند.
    
فایل های اضافی، هسته وردپرس یا هر شاخه دلخواه از سرور را می توان از طریق افزونه پشتیبان گیری کرد.
    
پایگاه داده ها را می توان با استفاده از drag-and-drop در کنترل پنل وردپرس رمزگشایی کرد.
    
پشتیبان گیری ساخته شده در جای دیگر می تواند از طریق کشیدن و رها کردن (آپلود اندازه نامحدود) یا FTP وارد شود.
    
جستجو و جایگزینی پایگاه داده سایت را بر اساس واردات مهاجرت می کند.
    
بازیابی پشتیبان از کنسول با دسترسی به یک کلیک.
    
واردات و بازیابی از پشتیبان های ساخته شده توسط دیگر پلاگین های پشتیبان: BackupWordPress، BackWPup، پشتیبان گیری وردپرس به Dropbox و پشتیبان گیری ساده، و عمومی SQL (پشتیبان گیری بدون فشرده، فشرده سازی GZip فشرده، و یا BZIP2 فشرده).


شبکه وردپرس و Multisite

    
سازگار با شبکه وردپرس / چندپایه نصب شده است.
    
کنترل پنل پشتیبان گیری / بازیابی در داشبورد شبکه قرار می گیرد.
    
بازیابی سایت های شخصی در شبکه (بدون نیاز به بازگرداندن تمام سایت ها).
    
واردات (در صورت امکان) تک سایت در شبکه نصب می شود.
 
دانلود

محتوی مخفی شده:
جهت مشاهده لینک دانلود باید ابتدا پاسخی برای این پست ارسال کنید

 


  • 0

در صورت داشتن سوال توسط تلگرام در ارتباط باشید : 09148003323

توجه »»» برای دانلود برنامه ها باید عضو ویژه باشید و جهت تهیه عضویت ویژه اینجـــــا کلیک نمائید ««« توجه

buy-vip.gif

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی