پرش به

- برنامه های اختصاصی که سایت های دیگر ندارند ! - آپدیت روزانه و رایگان - ساپورت همیشگی اعضا 24/7
اگر از گشتن به دنبال برنامه های کرک شده ناقص خسته شده اید | اگر به برنامه های مارکتینگ گران بها نیاز دارید | اگر دنبال افزونه و قالب های پولی وردپرس هستید ! بهترین گزینه برای شما : soft.datagozar.com است .

تصویر
- - - - -

دانلود Wiki Whisperer 2.1 Cracked Free Download

دانلود Wiki Whisperer 2.1 Cra

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 Administrator

Administrator

مدیریت دیتاگذر

• تیم مدیریت
  • 2807 ارسال
  • LocationKurDisTaN

ارسالی 07 June 2017 - 12:35 PM

دانلود Wiki Whisperer 2.1 Cracked Free Download

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

ویکی نجوا کن ابزاری است که من به عنوان یک ابزار بازاریابی ویدئویی پیشرفته حتی اگر آن را ساده به اجرا و درک است و هیچ ربطی به طور مستقیم به با فیلم طبقه بندی است. به طور خلاصه آنچه آن را برای ما انجام می دهد پیدا فوق العاده فرصت های لینک دهنده قدرتمند است. گوگل را دوست دارد ویکیپدیا و اگر شما لینک دهنده مستقیم از ویکیپدیا و گوگل به طور خودکار اعتماد و رفتار شما به عنوان یک قدرت پس از آن برای خودی واقعی در بازاریابی ویدئویی. چه نرم افزار می کند برای ما است به ما می دهد دامنه هایی که لینک مستقیم از صفحات ویکیپدیا که در آن دامنه تمام شده است و می تواند برای هزینه یک دامنه عادی را برداشت.

امکانات :

اگر شما واقعا نمی دانند که ارزش لینک دهنده ویکیپدیا انجام یک جستجوی گوگل بر روی آن. شما خواهید دید که مردم آن را به عنوان یک سرویس شما از شصت به یک صد دلار در هر پیوند و با نرم افزار ویکی زمزمه شما قادر به دریافت این لینک دهنده برای کمتر از ده دلار هستید به علاوه به دلیل دامنه متعلق به شارژ خواهد شد. شما می توانید برای اساسا چند منظوره آن لینک دهنده سطح دامنه در مقیاس بسیار بزرگتر از این خدمات در حال ارائه یک هزینه بسیار بالاتر بنابراین ما به سرعت قادر به رسیدن به اهداف ما از یک چشم انداز رتبه ویدیو زمانی که شما مایل به رتبه بندی برای هستید یک کلمه کلیدی انبوه سخت به جای خرید یک زن و شوهر از مباحث فیبر به تعداد گسترده ای از لینک دهنده زباله که فقط یک کمی کمک صرف که ده دلار را در یک دامنه و یک لینک که قدرت بیشتر و قدرت فراهم می کند که استفاده از دهها هزار نفر از آن احمقانه لینک دهنده مشخصات کمی که هر کس دیگری با استفاده از نوعی مانند داشتن قدرت یک PBN عظیم، به جز در کسری از هزینه و با تعداد زیادی اقتدار فوری تر و اعتماد از گوگل.

نشانگر های ویدیوئی نیاز به هر لبه ما می توانیم. این نرم افزار به ما می دهد که edge- دریافت نرم افزار و پیوستن به صفوف از بازاریاب های ویدئویی نخبگان سراسر جهان است. با هم خواهد شد چشم انداز بازاریابی ویدئو حکومت کند. همه حق now- اجازه دهید از طریق نرم افزار با هم راه رفتن به طوری که شما می توانید ببینید و درک روند. زمزمه ویکی است تنها قدرتمند آن را نیز سرگرم کننده خوب برای بازی کردن با من به طور مداوم پیدا کردن شگفتی کمی سرد است.

بنابراین، اجازه دهید از طریق همه چیز راه رفتن و من شما را تا رسیدن به سرعت. نام کمپین شما شناسه شخصی خود را است. این اجازه می دهد تا شما به راحتی جلو و تا نتایج حاصل از کمپین قبلی که همه از کمپین های شما را به یک پوشه در پوشه اسناد خود را به نام زمزمه ویکی را نجات داد. زبانه تنظیمات خود را این جایی است که تنظیمات شخصی شما وارد شده است. این نرم افزار را اجرا خواهد کرد تا زمانی که همه از زمینه ها در تنظیمات با اطلاعات شخصی خود را جمعیت: نام شما، ایمیل خود را اعتبار MOZ خود را و مجوز خود را تنها چیزی است که مورد نیاز است. فقط دکمه ذخیره شما باید دو نوع از کلمات کلیدی گزینه های جستجو و معیارهای کلیک کنید. اکثر بازاریابان از سطح شروع می خواهد به نسخه کلمات کلیدی چوب به خاطر نرم افزار خواهد لینک دهنده در دسترس وجود دارد در برخی از راه مربوط به کلمات کلیدی خود را پیدا کنید. فقط کلمه کلیدی خود را به بخش کلید واژه را وارد کنید و آن را اجرا. با استفاده از کلمه کلیدی جستجو همیشه نتایج کمتر باز خواهد گشت از معیارهای جستجو، من با استفاده از گزینه معیارهای شما را یک سطح وسیعتر از نتایج دریافت کنید. این چیزی است که کاربران پیشرفته تر در حال رفتن به راحت تر با از آنجایی که ما می دانیم که وقتی که می آید به ویکی های backlink آن است که واقعا قدرت صفحه از صفحه ویکی این است که نیروی محرکه واقعی برای نتایج که ما پس از هستی. هنگامی که با استفاده از گزینه معیارهای شما لازم نیست برای ورود به هر کلمات کلیدی. که گزینه کلمات کلیدی در تمام استفاده نمی. همانطور که برای تنظیمات دامنه و صفحه خودگردان خود، بالاتر به شما در تنظیم هر یک از این اعداد، تعداد کمتر از نتایج بازیابی خواهد شد. این فوق العاده است اگر شما می خواهید به لیزر را هدف قرار در یک چیز خاص، از آن می کند و همه از فیلتر برای شما در پرواز است. حرکت نزولی از فیلتر این است که شما به راحتی می توانید فیلتر کردن برخی از یافته های شگفت انگیز است که شما حتی از قبل از فکر نیست. من شخصا از لغزنده کمی در استفاده نمی کند. من در همه آنلاین را مصرف نکنید. من آنها را همه را به حداقل ترک، بنابراین آن را بیشتر نتایج مطلق را برمی گرداند. که البته به معنای من با انتخاب خیلی بیشتر شده است. من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بار، من اجرا در سراسر مجموعه متریک شگفت انگیز است که من می خواهم که هرگز فکر نمی کردم اما شگفت آور قدرتمند بودند. یکی دیگر تبصره در بسیاری در پشت صحنه در نرم افزار و آن را با استفاده از چند نخ گسترده وجود دارد به دلیل چند نخ منطقه فعالیت نه تنها می تواند نگه دارید تا. پس از آن ممکن است مانند در برخی از نقاط از نرم افزار گیر نگاه کنید، اما آن است که فقط آن را به تنهایی ترک و اجازه دهید آن را در حال اجرا تا زمانی که یک موج آبی تصویر که در اینجا از نرم افزار در حال انجام چه کاری قرار است انجام دهید وجود دارد. بنابراین من می گویم این دوباره فقط به روشن، اگر شما فکر می کنم نرم افزار گیر کرده است، آن است که نه تنها آن را رها اجازه دهید آن را انجام دهد. حالا تا آنجا که که در آن صرفه جویی در آن من قصد دارم به جلو بروید و باز کردن یکی که من قبل از پس انجام داده ام که شما می بینید نرم افزار به من نام دامنه آن را به من آمار داده شده است. آن را به من همه چیز که من به منظور اتخاذ یک تصمیم در مورد اینکه آیا یا نه من می خواهم به خرید آن دامنه و استفاده از آن به عنوان یک لینک تماس نیاز دارند. تا آنجا که به هر گونه تنظیمات دیگر که این نیاز به این همه به طور کامل در در آموزش رسمی که شما می خواهید پس از خرید خود را انجام دادید پوشیده شده است.

downloadnowvip.0mmo.png

محتوی مخفی شده:
جهت مشاهده لینک دانلود باید ابتدا پاسخی برای این پست ارسال کنید

• 0

در صورت داشتن سوال توسط تلگرام در ارتباط باشید : 09148003323

توجه »»» برای دانلود برنامه ها باید عضو ویژه باشید و جهت تهیه عضویت ویژه اینجـــــا کلیک نمائید ««« توجه

buy-vip.gif

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی