پرش به

- برنامه های اختصاصی که سایت های دیگر ندارند ! - آپدیت روزانه و رایگان - ساپورت همیشگی اعضا 24/7
اگر از گشتن به دنبال برنامه های کرک شده ناقص خسته شده اید | اگر به برنامه های مارکتینگ گران بها نیاز دارید | اگر دنبال افزونه و قالب های پولی وردپرس هستید ! بهترین گزینه برای شما : soft.datagozar.com است .

تصویر
- - - - -

دانلود رایگان Spintax Buddy 2.4 Cracked

دانلود رایگان Spintax Buddy 2

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1 پاسخ برای این موضوع

#1 Administrator

Administrator

مدیریت دیتاگذر

• تیم مدیریت
  • 2826 ارسال
  • LocationKurDisTaN

ارسالی 07 June 2017 - 01:31 PM

دانلود رایگان Spintax Buddy 2.4 Cracked

1480513963_u669-4.png

دیر یا زود همه بازاریابان استفاده Spintax
برای اکثر مردم، با استفاده از spintax درد بزرگ در پشت است. ما از آن استفاده کنید چرا که آن را فراهم می کند سطح از انعطاف پذیری و قدرت بی بدیل شده توسط هر یک از مدل دستکاری مطالب دیگر، اما این بدان معنا نیست که ما باید آن را دوست ...
نرم افزار جدید خرد مانع SPINTAX با سادگی رانده PURE

امکانات

Spintax استفاده هک به اشتباه از من. من درک مفهوم فقط خوب است، اما من به عنوان ساخته شده است / آن را نوشته است، آن را بیشتر و بیشتر گیج کننده شد تا جایی که جملات من بود به پایان نمی ساخت از.
بنابراین من یک برنامه نرم افزاری جدید است که طول می کشد تمام چیزهای که سخت و گیج کننده و بازسازی را به یک گام بسیار ساده به گام روند ایجاد شده است.

در واقع، چگونه من آن را یک کلمه یا عبارت در یک زمان تا است، من یک کلمه، یک خط در یک زمان ایجاد گروه کلمه کوچک من. سپس من اجازه می دهد تا نرم افزار به آن چرخش و ذخیره آن فایل چرخش برای من.
من معدن به نام: من خودم و من سپس من در حرکت به تکه از متن من می خواهم به چرخش است. نگاهی به گام کوچک به همان، صرفه جویی در آن را با یک نام که به معنی چیزی به من و غیره.
من که با هر بخشی - به این ترتیب من از آن همه شکستن من به مراحل بسیار کوچک آسان است.
حالا وقتی من آماده برای ایجاد رشته spintax کامل من (عبارت / جمله / بند) از من فقط با کلیک بر روی "باز کردن Spintax" را فشار دهید و یک به یک spintax که من می خواهم برای چسباندن به هر پروژه من کار بر روی انتخاب کنید.
همچنین گزینه ایجاد انواع در پرواز است. به عبارت دیگر، من می توانید یک دسته از اسکریپت spintax کوچک من ایجاد شده و ذخیره را انتخاب کنید، و نرم افزار به درستی آنها را با هم ادغام و تولید تغییرات این حال بسیاری از من در متن ساده می خواهید. بنابراین، در جاهایی که می توانید spintax استفاده نمی کند،
من هنوز هم می توانید متن من spintax و ایجاد تغییرات منحصر به فرد تقریبا نامحدود به طوری که من هرگز با هر مزخرف محتوای تکراری رسید.

داشتن توانایی برای ایجاد سناریوهای spintax بزرگ است چه علاقمندان از حرفه ای ها جدا می کند.
مهم نیست که اگر شما در حال چرخش به مقالات کامل، پاراگراف ها، و یا جملات ساده، هنگامی که شما با استفاده از spintax شما یک دنیای جدید را باز کنید.
من یه دوست دارم که روشن شدن حرفه ای نویسنده داستان کوتاه است، و هر بار که او را به یک وضعیت اجرا می شود که در آن جمله یا پاراگراف خود فقط "احساس" درست نیست، او باز می شود تا SpintaxBuddy و در نزدیکی فورا مشکل را حل میکند. در اینجا یک مثال است: (ایجاد شده با استفاده SpintaxBuddy) من دوست دارم که قادر به استفاده از SpintaxBuddy برای تولید محتوای منحصر به فرد در تقاضا! ما لذت بردن از داشتن توانایی برای ایجاد محتوای منحصر به فرد با استفاده از spintax. اینجا یک مثال دیگر: (ایجاد شده با استفاده SpintaxBuddy) هنگامی که Jacod شنیده عمیق به شدت سر و صدا به عنوان توماس فریاد زد Ruuuuun ... همانطور که یعقوب به سر و صدا باریتون توماس جیغ Ruuuuun گوش ... آن را دریافت؟ با spintax شما می توانید بازی را تغییر دهید. همیشه مطالب منحصر به فرد داشته در حالی که گفت اساسا همان چیزی.

به عنوان مثال انواع ایجاد شده از Spintax که در زمان کمتر از 2 دقیقه برای درست با استفاده از این نرم افزار ...
من عاشق نرم افزار را به سرعت از مقالات به عنوان مورد نیاز است.
من دانش را به راحتی تغییر دهید هر زمان که پست من می خواهم!
من دانش را به راحتی تغییر دهید نظرات عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است.
من می خواهم به طور خودکار توانایی بازنویسی متن در تقاضا.
من لذت بردن از توانایی به طور خودکار بازنویسی متن در تقاضا.
من عاشق نرم افزار را به سرعت ایجاد متن در تقاضا.
من لذت بردن از توانایی به طور خودکار مقالات به عنوان بازنویسی مورد نیاز است.
من عاشق دانش به راحتی پست را تغییر دهد هر زمان که من می خواهم!
من نیاز به نرم افزار بلافاصله مقالات به عنوان مورد نیاز ایجاد کنید.
من عاشق نرم افزار را به سرعت مقالات 45 بار در روز ایجاد
من نیاز به دانش را به راحتی تغییر دهید هر زمان که پست من می خواهم!
من دانش به طور خودکار بازنویسی متن در تقاضا.
من می خواهم از نرم افزار را به سرعت از مقالات به عنوان مورد نیاز است.
من عاشق نرم افزار به راحتی پست را تغییر دهد هر زمان که من می خواهم!
من لذت بردن از توانایی به راحتی پست را تغییر دهد هر زمان که من می خواهم!
من عاشق نرم افزار را به سرعت جملات 45 بار در روز ایجاد
من عاشق نرم افزار را به سرعت از مقالات به عنوان اغلب به عنوان امکان ایجاد کنید.
من عاشق نرم افزار را به سرعت نظر ایجاد عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است.
من عاشق توانایی به طور خودکار بازنویسی متن در تقاضا.
من لذت بردن از توانایی به طور خودکار هر زمان که پست را تغییر دهد من می خواهم!
من دانش را به راحتی تغییر دهید متن در تقاضا.
من عاشق نرم افزار را به سرعت بازنویسی متن در تقاضا.
من لذت بردن از توانایی به طور خودکار بازنویسی متن هر زمان که من می خواهم!
من دانش به راحتی چرخش جملات 45 بار در روز
من نیاز به توانایی به طور خودکار بازنویسی متن در تقاضا.

spintax-example.gif

downloadnowvip.0mmo.png

محتوی مخفی شده:
جهت مشاهده لینک دانلود باید ابتدا پاسخی برای این پست ارسال کنید

• 0

در صورت داشتن سوال توسط تلگرام در ارتباط باشید : 09148003323

توجه »»» برای دانلود برنامه ها باید عضو ویژه باشید و جهت تهیه عضویت ویژه اینجـــــا کلیک نمائید ««« توجه

buy-vip.gif

#2 Abolkhan

Abolkhan

کاربر دیتاگذر

• کاربر اخراجی
  • ستاره
  • 6 ارسال

ارسالی 02 July 2017 - 10:41 AM

.

• 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی