پرش به- برنامه های اختصاصی که سایت های دیگر ندارند ! - آپدیت روزانه و رایگان - ساپورت همیشگی اعضا 24/7
اگر از گشتن به دنبال برنامه های کرک شده ناقص خسته شده اید | اگر به برنامه های مارکتینگ گران بها نیاز دارید | اگر دنبال افزونه و قالب های پولی وردپرس هستید ! بهترین گزینه برای شما : soft.datagozar.com است .

تصویر
- - - - -

دانلود AutomatedHits 1.9 Cracked Free Download

دانلود AutomatedHits 1.9 Crac

  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 Administrator

Administrator

    مدیریت دیتاگذر

  • تیم مدیریت
  • 2832 ارسال
  • LocationKurDisTaN

ارسالی 07 June 2017 - 02:01 PM

دانلود AutomatedHits 1.9 Cracked Free Download

 

1485860070_graphic-1.jpg

AutomatedHits یک ربات ترافیک مبتنی بر ویندوز که به شما امکان ارسال ترافیک خودکار به هر URL را از سراسر جهان است. این نرم افزار عالی برای هر کسی که به دنبال افزایش تعداد بازدید کنندگان منحصر به فرد و تعداد بازدید از صفحه آنها رفتن به وب سایت خود را است. همراه با آن، این نرم افزار نیز می توانید استفاده برای کاهش نرخ وب سایت خود را گزاف گویی و افزایش بازدید در فایل های رسانه ای مانند فیلم های یوتیوب. این نرم افزار AutomatedHits نیز همراه با ویژگی های بسیار جذاب تضمین شده را به هر بازدید کننده نگاه هر دو واقعی و فعال انباشته. تنظیم گزینه های مانند فاصله بازدید تصادفی برای تغییر مدت زمان صرف شده در هر مراجعه کنید. بررسی و فعال کردن ویژگی های دیگر که مسئولیت رسیدگی به وظایف مانند کلیک کردن و بازدید از URL های داخلی تصادفی. این نرم افزار به طور کامل با تمام شبکه های آگهی امن است و هرگز در یک آگهی PPC را کلیک کنید. این که آیا شما فروش ترافیک برای درآمد اضافی و یا فقط می خواهم به افزایش تعداد رفتن به وب سایت خود را، یک کپی مجوز از AutomatedHits دانلود کنید و اجازه دهید این نرم افزار که مسئولیت رسیدگی به کل کار را برای شما!

 

امکانات :

 

فضای مجاز: نامحدود نمایش ها و بازدید کنندگان - ایجاد مقدار نامحدودی از بازدید کنندگان برای وب سایت شما. ارسال مقدار نامحدودی از نمایش ها به فیلم های آنلاین و دیگر فایل های رسانه ای!
پشتیبانی URL های متعدد - اضافه کردن و یا بار به عنوان بسیاری از URL های وب سایت به عنوان شما می خواهید. AutomatedHits به طور خودکار مقدار مورد نظر خود را از بازدید ارائه خواهد شد به هر URL را در لیست!
خودکار پروکسی خراش دادن - خراش هزاران نفر از پروکسی به صورت خودکار! هنگامی که آغاز شده، این نرم افزار ده ها تن از وب سایت های پروکسی بازدید و خراش هزاران نفر از پروکسی برای شما. همچنین شما میتوانید برای بارگذاری لیست پروکسی خود را و غیر فعال کردن این ویژگی از درون تنظیمات فعال کنید.
پروکسی تست خودکار - پس از به طور خودکار خراش دادن هزاران نفر از پروکسی رایگان از سراسر وب، AutomatedHits به طور خودکار آن پروکسی با استفاده از موضوعات مختلف را تست کنید. همچنین شما میتوانید برای غیر فعال کردن این تنظیمات از درون و جست و خیز تست پروکسی قبل از ارسال بازدید کرده اند.
لینک تصادفی کلیک - دارای نرم افزار یک پیوند تصادفی در هر صفحه آن را بازدید کنید. این تنها در لینک های داخلی و هرگز در تبلیغات شبکه PPC را کلیک کنید!
مکث تصادفی فاصله - تنظیم حداقل خود و فواصل زمانی حداکثر برای نرم افزار به در هر صفحه ماندن مقدار تصادفی از زمان. این باعث می شود هر بار مراجعه مختلف ظاهر می شود!
حداکثر کنترل تایم - تنظیم و کنترل خود فاصله ایست مورد نظر خود را برای هر درخواست. پایین تر باشد فاصله ایست خود را، سریع تر این نرم افزار می توانید اجرا کنید!
معرف های سفارشی و UserAgents - کنترل URL مراجعه و عامل کاربر برای هر درخواست شما ارسال. را بازدیدکننده داشته است خود را نگاه کنید مانند آنها که از وب سایت های تصادفی آینده!

 

downloadnowvip.0mmo.png

محتوی مخفی شده:
جهت مشاهده لینک دانلود باید ابتدا پاسخی برای این پست ارسال کنید


  • 0

در صورت داشتن سوال توسط تلگرام در ارتباط باشید : 09148003323

توجه »»» برای دانلود برنامه ها باید عضو ویژه باشید و جهت تهیه عضویت ویژه اینجـــــا کلیک نمائید ««« توجه

buy-vip.gif

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی