پرش به

- برنامه های اختصاصی که سایت های دیگر ندارند ! - آپدیت روزانه و رایگان - ساپورت همیشگی اعضا 24/7
اگر از گشتن به دنبال برنامه های کرک شده ناقص خسته شده اید | اگر به برنامه های مارکتینگ گران بها نیاز دارید | اگر دنبال افزونه و قالب های پولی وردپرس هستید ! بهترین گزینه برای شما : soft.datagozar.com است .

تصویر
- - - - -

دانلود رایگان Ugly PBNer 2.0 Cracked

دانلود رایگان Ugly PBNer 2.0

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 Administrator

Administrator

مدیریت دیتاگذر

• تیم مدیریت
  • 2807 ارسال
  • LocationKurDisTaN

ارسالی 08 June 2017 - 06:51 AM

دانلود رایگان Ugly PBNer 2.0 Cracked

1480515727_pbner-crop-u450.png

خوب، فقط برای حفظ این سریع و مستقیما به نقطه. حدود یک هفته پیش من یک ایمیل از بازاریاب آنلاین دیگر که انجام شده است SEO برای حدود 20 سال (این چیزی است که او ادعا می کند به هر حال)، در مورد نرم افزار تعویض بازی برای سئو پیشرفته دریافت کرده است. بنابراین من می خواهم به سرعت بررسی کیفیت نرم افزار و اگر آن را به ارزش خرید.

PBNer زشت، آن را به عنوان نامیده می شود، به معنای بهترین نرم افزار جستجوگرها برای دستیابی به حوزه اقتدار بالا از موتور جستجوی گوگل، که در حال حاضر تمام شده اما هنوز هم در صفحات اول گوگل برای کلمات کلیدی مورد نظر خود را رتبه بندی. و این حوزه مانند معدن طلایی برای رتبه بندی قدرت به دلیل گوگل در حال حاضر آنها را با دادن به آنها موقعیت در صفحه اول مجاز می باشد.

امکانات

همه این ها به نظر بزرگ داره، اما من مطمئن هستم اگر آن را واقعا درست است یا فقط یکی دیگر از کرات تا قطعه از نرم افزار است. تئوری پشت دستیابی به این حوزه اقتدار منقضی شده است، اما آن را به سختی واقعیت در بسیاری از موارد. من دوست دارم ابزار مفید است که ما را نجات دهد بازاریابان زمان و تلاش، نیمه خودکار وظایف خسته کننده و غیره. بنابراین، هنگامی که یکی دیگر از ابزار امیدوار نشان می دهد تا، من همیشه دوست دارم به گل تبدیل میکنه.

نمای کلی از PBNer زشت در VSL ترویج نشان میدهد که چگونه شما فقط ثبت نرم افزار، راه اندازی پروکسی (به عنوان توصیه می شود چرا که آن را هدف قرار دادن گوگل بسیار سخت است، بنابراین آی پی شما از گرفتن ممنوع نشده است)، و فقط در این دسته از کلمات کلیدی آپلود و مطبوعات اجرا شود. این نرم افزار پس خواهد رفت و جمع آوری تمام URL در صفحه اول برای همه از کلمات کلیدی هستند، اسکن هزاران صفحه.

این طول می کشد حدود چند دقیقه بسته به تعداد از کلمات کلیدی که شما در قرار داده. هنگامی که کار انجام شده است، آن را به شما تعداد آدرسهای برای هر کلمه کلیدی را، است که در رتبه بندی در صفحه اول.

سپس شما اسکن تمام این URL ها به آنهایی که در حال تمام شده و در دسترس برای ثبت نام. از اسکن هزاران نفر از URL، شما انتظار می رود به یک زن و شوهر برای ثبت نام در دسترس است که آن را به عنوان توسط خالق نرم افزار در این ویدئو نشان داده شده است.

در اینجا تجربیات و نتایج من بعد از استفاده از PBNer زشت برای حدود یک هفته عبارتند از:

0 دامنه

من خودم به عنوان جستجوگرها با تجربه متخصص-رانده شده توسط شور و شوق برای آنچه که من انجام در نظر بگیرید. بنابراین من همیشه به دنبال و تلاش شیوه های جدید چگونه من می توانم ارزش بیشتری را به بازار اضافه کنید. من معمولا چیزی 10 برابر نوبه خود در اطراف قبل از من با این نتیجه رسیده.

من شخصا عامل کسب و کار آنلاین من در بسیاری از سوله های مختلف، از بازاریابی شبکه ای به سایت بررسی کتاب به یادگیری گیتار و لوازم جانبی.

من سعی کردم به حوزه برای 6 از وب سایت طاقچه های مختلف من، بدون هیچ گونه موفقیت در همه. من از نرم افزار در حدود 50 بار حداقل، همیشه بازگشت 0 حوزه اجرا کنید. مهم نیست که چه کلمات کلیدی، که چگونه بسیاری از، و یا آنچه تو رفتگی در دیوار من را انتخاب نمایید. آن را همیشه 0 دامنه های موجود بازگشت.

است یک یا راه دیگر چگونه این می تواند وجود دارد. در هر دو صورت نرم افزار است که توسط بیش از حد بسیاری از بازاریابان استفاده می شود، به طوری که دامنه ها به سرعت جامعی، یا آن را فقط به کرات تا نرم افزاری است که وعده های زیادی می کند، اما ارائه نمی دهد. در هر صورت، به نظر می رسد مانند PBNer زشت ابزار بسیار بی فایده است.

من خواهد داد چند می رود قبل از من برای بازپرداخت بپرسید. لطفا، اگر شما تجربه با PBNer زشت خیلی، شاید آنهایی که مثبت، اجازه دهید من می دانم، من دوست دارم به شنیدن است.

downloadnowvip.0mmo.png

محتوی مخفی شده:
جهت مشاهده لینک دانلود باید ابتدا پاسخی برای این پست ارسال کنید

• 0

در صورت داشتن سوال توسط تلگرام در ارتباط باشید : 09148003323

توجه »»» برای دانلود برنامه ها باید عضو ویژه باشید و جهت تهیه عضویت ویژه اینجـــــا کلیک نمائید ««« توجه

buy-vip.gif

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی