پرش به- برنامه های اختصاصی که سایت های دیگر ندارند ! - آپدیت روزانه و رایگان - ساپورت همیشگی اعضا 24/7
اگر از گشتن به دنبال برنامه های کرک شده ناقص خسته شده اید | اگر به برنامه های مارکتینگ گران بها نیاز دارید | اگر دنبال افزونه و قالب های پولی وردپرس هستید ! بهترین گزینه برای شما : soft.datagozar.com است .

تصویر
- - - - -

دانلود رایگان NameChex 2.8 Cracked

دانلود رایگان NameChex 2.8 Cr

 • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 Administrator

Administrator

  مدیریت دیتاگذر

 • تیم مدیریت
 • 2832 ارسال
 • LocationKurDisTaN

ارسالی 08 June 2017 - 06:54 AM

دانلود رایگان NameChex 2.8 Cracked

 

1480609312_namechex-slider-banner.jpg.jp

تجزیه و تحلیل و بررسی در دسترس بودن لیست دامنه بزرگ هر زمان!
توقف ساعت هزینه از زمان هر روز بازدید از وب سایت های مختلف به صورت دستی چک کردن در دسترس بودن دامنه یا معیارهای مهم در جستجوگرها مثل شمارش لینک های ورودی، اقتدار دامنه (DA)، اقتدار صفحه (PA) و MozRank. خرید کپی خود را از NameChex در حال حاضر و شروع به انجام تمام این وظایف را به طور خودکار هر زمان! آیا شما نیاز به بررسی صدها نام دامنه یا هزاران، این نرم افزار کاربر پسند است که به شما تن از زمان اضافی را نجات دهد! NameChex همراه با ویژگی های منحصر به فرد است که شما فقط نمی خواهد در وب سایت و یا برنامه های مشابه پیدا لود می شود. دانلود شما شود فورا در دسترس پس از خرید خود را کامل است و این هزینه یک بار هم شامل به روز رسانی رایگان برای طول عمر این نرم افزار است. شروع به صرفه جویی در وقت، پول و سردرد خود را با دانلود کپی خود را در حال حاضر!


امکانات

 

 •     فله جستجوگر دامنه - نگاهی به 10 یا 10000 حوزه و به سرعت آنها را بررسی کنید می توانید با استفاده از یکی از سه روش در دسترس در داخل NameChex. بررسی در دسترس بودن دامنه با استفاده از API از Dynadot، NameCheap API، و یا زیرمجموعه Verisign سرور WHOIS!
 •     تجزیه و تحلیل دامنه به صورت جمعی - نگاهی به 10 یا 10000 حوزه ها و برای انواع معیارهای SEO مختلف با استفاده از API ها Moz تجزیه و تحلیل آنها. NameChex به شما اجازه مشاهده MozRank، لینک شمارش، صفحه خودگردان و اقتدار دامنه برای هر دامنه شما می خواهید!
 •     دامنه لنگر متن جستجوگر - بار لیست backlink خود و به سرعت آنها را برای دیدن آنچه متون لنگر در حال در دامنه مشخص شده خود را استفاده می شود. این قابلیت همچنین نگه می دارد آهنگ چند بار هر لنگر متن است در داخل لیست های backlink را پیدا کنید!
 •     چند دامنه در هر درخواست - ارسال حوزه های چندگانه در هر درخواست یکی از ویژگی های است که کمک می کند تا نرم افزار ما را سریع تر از وب سایت و یا برنامه های کاربردی دیگر است. ارسال به 100 دامنه با از Dynadot یا 50 حوزه با NameCheap!
 •     ثبت نام دامنه موجود - اجازه دهید NameChex به طور خودکار ثبت دامنه در دسترس برای شما! این گزینه در هنگام چک کردن در دسترس بودن دامنه با استفاده از گزینه های از Dynadot و Namecheap در دسترس است. توجه داشته باشید، شما باید بودجه اعتباری در حساب از Dynadot یا NameCheap خود را به منظور پوشش هزینه های ثبت نام کرده اند.
 •     صادرات دامنه در TXT یا CSV - صادرات لیست نهایی خود را از نام های دامنه مورد تجزیه و تحلیل و یا در دسترس را به صورت متن یا فرمت CSV. سپس شما می توانید باز کردن و مرور از طریق این لیست دامنه به صورت محلی با استفاده از مایکروسافت اکسل، دفترچه یادداشت، و یا هر نرم افزار مشابه!
 •     حساب ها Moz پرداخت می شود - از آنجا که API ها Moz دارای محدودیت های متفاوت برای حساب پرداخت می شود / آزاد. نرم افزار ما می تواند تغییرات به سرعت آن را بسته به اینکه آیا حساب کاربری خود را پرداخت می شود / آزاد کند. فعال کردن این گزینه اگر شما یک اشتراک ها Moz پرداخت و محدودیت افزایش خواهد یافت!
 •     زمان واقعی آمار - اقامت در هر زمان با نگاه کردن به آمار در زمان واقعی هر زمان که شما می خواهید به روز رسانی به روز شد. موجود / در دسترس نیست، تجزیه و تحلیل / خطاها تجزیه و تحلیل، فرمت پشتیبانی نمی شود، و انواع دیگر آمار و مفید ردیابی برای شما برای دیدن!
 •     طول عمر به روز رسانی رایگان - NameChex همراه با به روز رسانی طول عمر رایگان. هر بار که شما نرم افزار به طور خودکار برای به روز رسانی جدید را بررسی کنید بارگذاری. هنگامی که یک به روز رسانی جدید در دسترس است شما به طور خودکار برای به روز رسانی به آخرین نسخه را برانگیخت!
 •     صرفه جویی در اعتبار خود را - با کلیک بر روی "فایل" منو و انتخاب 'ذخیره' مشخصات خود را (از جمله کلیدهای API و تنظیمات) خواهد شد بر روی کامپیوتر شما ذخیره می شود و لود هر زمانی که شما شروع NameChex. فقط یک بار وارد کنید، آن را ذخیره، و هرگز در مورد آن نگرانی دوباره!

 

 

downloadnowvip.0mmo.png

محتوی مخفی شده:
جهت مشاهده لینک دانلود باید ابتدا پاسخی برای این پست ارسال کنید


 • 0

در صورت داشتن سوال توسط تلگرام در ارتباط باشید : 09148003323

توجه »»» برای دانلود برنامه ها باید عضو ویژه باشید و جهت تهیه عضویت ویژه اینجـــــا کلیک نمائید ««« توجه

buy-vip.gif


0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی