پرش به- برنامه های اختصاصی که سایت های دیگر ندارند ! - آپدیت روزانه و رایگان - ساپورت همیشگی اعضا 24/7
اگر از گشتن به دنبال برنامه های کرک شده ناقص خسته شده اید | اگر به برنامه های مارکتینگ گران بها نیاز دارید | اگر دنبال افزونه و قالب های پولی وردپرس هستید ! بهترین گزینه برای شما : soft.datagozar.com است .

تصویر
- - - - -

دانلود رایگان Linkedin Lead Extractor 3.0.8.1 Cracked

دانلود رایگان Linkedin Lead E

 • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2 پاسخ برای این موضوع

#1 Administrator

Administrator

  مدیریت دیتاگذر

 • تیم مدیریت
 • 2832 ارسال
 • LocationKurDisTaN

ارسالی 08 June 2017 - 01:50 PM

دانلود رایگان Linkedin Lead Extractor 3.0.8.1 Cracked

 

1445793886_lin-128.png

 

ارتباط با سرب استخراج عصاره داده ها از لینک. این ابزار می توانید اطلاعات تماس مانند نام، ایمیل، نام کسب و کار، آدرس، شماره تلفن، وب سایت، کشور، لینک مشخصات و سایر اطلاعات مهم از LinkedIn قطاری.
خسته از کپی کردن لینک منجر به صفحات گسترده اکسل؟
اگر بله "لینک سرب استخراج" حق انتخاب صرفه جویی در وقت با ارزش و پول خود را. لینک بهترین منبع اطلاعات تماس از حرفه ای در سراسر جهان با 120 میلیون کاربر و قابلیت هدف قرار دادن گسترده به جذابیت تبلیغ است. شما می توانید پزشکان به ارائه دهندگان غذایی تازه پخته شده ذکر شده در LinkedIn در طریق لینک ما در استخراج سرب نزدیک شود.

اگر محصول خود را به ویژه برای جامعه به عنوان مثال فروش دستگاه جراحی به بیمارستان شما می توانید اطلاعات تماس را از مدیران به درستی توسط دسته تقسیم در Linkedin در گرفتن مفید است. جستجو ساده در این زمینه شما را هزاران نفر از کارشناسان، ارائه دهندگان خدمات و مشتریان بالقوه را نشان دهد. LinkedIn در استخراج سرب کمک خواهد کرد شما را به عصاره که داده در عرض چند دقیقه.
لینک استخراج سرب یک برنامه کاربردی دسکتاپ که اجازه می دهد تا شما را به عصاره تعداد بی شماری از داده ها را از لینک در نرخ فوق العاده سریع است. این به طور خودکار عصاره نام کسب و کار، ایمیل، تلفن آدرس، آی دی مسنجر، اسکایپ شناسه، گوگل تاک ID، و غیره شما می توانید اطلاعات خود را در. XLSX صادرات، CSV، (باز می شود در اکسل) فایل های کلیپ برد چند منظوره.


امکانات

 

 •     عصاره فرصت: استخراج سرب لینک می توانید اطلاعات مربوط به مشتریان تماس با خود را هدف قرار و نمایه کامل استخراج.
 •     جستجوی کلید واژه بر اساس: سرب استخراج جستجو مشتریان هدف خود را بر اساس کلمات کلیدی جستجو خود را.
 •     جستجوی پیشرفته: با استفاده از لینک قابلیت جستجوی پیشرفته، جستجو برای افراد با کلمات کلیدی، صنعت، مکان، شرکت، سطح تجربه، و بیشتر.
 •     پشتیبانی از یونیکد: لینک حمایت استخراج سرب یونیکد تنظیم شده. شما می توانید نتایج جستجو ذهن در فرمت یونیکد را نجات دهد.
 •     اینترنت شکست آشکارساز: لینک سرب استخراج به طور خودکار مکث / از سر گرفته و در صورت شکست به اینترنت در طول پردازش.
 •     اطلاعات تماس فیلتر: شما همچنین می توانید فیلتر اعمال به لیست تماس خود را هدف قرار.
 •     صادرات داده ها: نرم افزار فراهم می کند گزینه برای ذخیره آدرسهای پست الکترونیکی در فرمت اکسل، فایل های CSV (باز می شود در اکسل)، تحدید TAB (فایل TXT) فرمت.


چرا استفاده از لینک سرب استخراج؟
لینک ایجاد شده است وزوز در محافل رسانه های اجتماعی برای سال های بسیاری در حال حاضر، با این حال بسیاری از کسب و هنوز به طور کامل در این ابزار قابل توجه برای بازاریابی آنلاین خود را و نیازهای تبلیغاتی سرمایه گذاری. ارتباط با استخراج سرب بهترین ابزار با توجه به نیازهای کسب و کار شما این اطلاعات را از LinkedIn تماس بگیرید برای دریافت است.

چیزی در مورد آنچه LinkedIn است؟
این ممکن است یک سوال خیلی ساده لوحانه به نظر می رسد. با این حال این مهم است که درک کنند که ارتباط صرفا یک شبکه اجتماعی با هدف برای کاربران کسب و کار است. در عوض، آن را باید به عنوان یک شبکه آنلاین از افراد با نفوذ در سراسر جهان مشاهده شده است. برای بسیاری از افراد، به دست آوردن با قدرتمند ترین افراد در کسب و کار یکی از بزرگترین چالش آنها است. گرفتن موانع دور معمولی زندگی واقعی "، لینک اساسا به ارمغان می آورد مردم کسب و کار با هم در یک راه جدید و منحصر به فرد. اگر به درستی مورد استفاده، این ابزار حتی می تواند تاریخ و دفتر فروتن به شرکت در بحث و ایجاد ارتباط با مدیران اجرائی شرکت.

یافتن کسب و کار شرکای تجاری، مشتریان و ارائه دهندگان خدمات
هر چه اهداف کسب و کار خود را، لینک شما کمک خواهد کرد برای ساخت یک شبکه ای از ارتباطات مفید است. جستجو ساده در این زمینه شما را هزاران نفر از کارشناسان، ارائه دهندگان خدمات و مشتریان بالقوه را نشان دهد. اگر شما شخصا نمی دانند یک فرد، شما ممکن است درخواست از طریق یک تماس متقابل معرفی می شود و یا می توانید یک ایمیل مقدماتی را ارسال کنید.

استخدام
اگر کسب و کار شما استخدام است، لینک می توانید دسترسی آسان به نامزدهای بالقوه ارائه می کنند. هر دو گزینه های پرداخت شده و کسانی که هیچ گونه مبلغ سرمایه گذاری مالی وجود دارد. شرکت ها می تواند به نامزدهای سطح مورد نیاز خود را از تجربه و تخصص مناسب و نزدیک آنها را به طور مستقیم جستجو، آنها را حداقل 'درجه 2، اطلاعات تماس هستند. به منظور جستجوی بیشتر در صحرا، یک subsciption ماهانه مورد نیاز است. با این حال، حتی "کسب و کار بسته بندی اولیه و یا اجازه می دهد تا کاربران برای تماس با هر فرد با یک profile.Whatever لینکداین اهداف استخدام خود را، لینک سایت های شبکه های ایده آل برای پیدا کردن ارتباط شما نیاز به رشد کسب و کار شما است و در اینجا لینک سرب استخراج به کمک است شما.

 


LinkedIn-Lead-Extractor.png

downloadnowvip.0mmo.png

 

محتوی مخفی شده:
جهت مشاهده لینک دانلود باید ابتدا پاسخی برای این پست ارسال کنید


 • 0

در صورت داشتن سوال توسط تلگرام در ارتباط باشید : 09148003323

توجه »»» برای دانلود برنامه ها باید عضو ویژه باشید و جهت تهیه عضویت ویژه اینجـــــا کلیک نمائید ««« توجه

buy-vip.gif


#2 Bellerophon

Bellerophon

  کاربر دیتاگذر

 • در انتظار تائید
 • ستاره
 • 2 ارسال

ارسالی 04 October 2017 - 02:59 AM

thanks for this mate


 • 0

#3 mita

mita

  کاربر دیتاگذر

 • کاربر انجمن
 • 2 ارسال

ارسالی 20 May 2018 - 12:50 PM

شكرا


 • 0
0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی