پرش به- برنامه های اختصاصی که سایت های دیگر ندارند ! - آپدیت روزانه و رایگان - ساپورت همیشگی اعضا 24/7
اگر از گشتن به دنبال برنامه های کرک شده ناقص خسته شده اید | اگر به برنامه های مارکتینگ گران بها نیاز دارید | اگر دنبال افزونه و قالب های پولی وردپرس هستید ! بهترین گزینه برای شما : soft.datagozar.com است .

تصویر
- - - - -

دانلود رایگان RebrandPress 2.0 Nulled

دانلود رایگان RebrandPress 2.

  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 Administrator

Administrator

    مدیریت دیتاگذر

  • تیم مدیریت
  • 2832 ارسال
  • LocationKurDisTaN

ارسالی 18 June 2017 - 02:35 PM

دانلود رایگان RebrandPress 2.0 Nulled

 

1497733513_comp1.png

 

Rebrandpress 2.0 یک نسخه بزرگتر و بیشتر ویژگی های لود از فروش بالای پلاگین وردپرس که به شما اجازه سفارشی وردپرس خود نصب با نام تجاری از محصول یا خدمات شما است.

RebrandPress 2.0 اجازه می دهد تا شما را به کنترل کامل از داشبورد وردپرس محصولات و تم های خود را به طوری که شما ممکن است آنها را به عنوان نام تجاری جدید تعریف خود را! ما ویژگی های قابل توجهی است که شما می توانید استفاده به طور کامل سفارشی و مدیریت داشبورد خود را در یک نسیم اضافه شده است.امکانات

قابلیت 1.Full وردپرس نام تجاری جدید تعریف

کنترل کامل از وردپرس خود را نصب داشبورد برای هر موضوع، محصول یا خدمات. به راحتی راه اندازی صفحه ورود به سیستم تغییر دهید، اضافه کردن طرح های رنگی روشن، مخفی کردن و نمایش بخش داشبورد و بسیاری از ویژگی های باور نکردنی است.

2.Automatically ایجاد تمام صفحات

RebrandPress 2.0 شما می دهد گزینه به صورت خودکار تمام صفحات برای وب سایت خود را ایجاد کنید، از صفحه درباره، تماس با صفحه، صفحات حقوقی و بیشتر! بدون نصب تم اضافی مورد نیاز به نصب شود، RebrandPress 2.0 این گزینه در زیر کاپوت.

3.Automatically حذف منابع وردپرس پیش فرض

را داشبورد وردپرس را به طور کامل خود را با سفارشی آن را بر اساس محصولات و خدمات خود را. با RebrandPress 2.0 شما باید توانایی برای سفارشی کردن چگونه داشبورد خود را به آن را خود شما از بین بردن تمام مراجع وردپرس مانند پست ها، صفحات و نظرات.

کنترل 4.Full تنظیمات کاربر

مدیریت، انتخاب و تنظیم قابلیت برای کاربران یک یا چند که دسترسی به وردپرس نصب داشبورد محصول خود را.

5.Installs پلاگین متعدد در یک بار

RebrandPress 2.0 در حال حاضر پشتیبانی و به شما می دهد توانایی نصب افزونه های وردپرس متعدد از پوشه فایل های فشرده و آدرس ها که قابلیت محصولات خود را کمک کند.

دسته بندی ها 6.Add، صفحات خالی متعدد و پست

با این ارتقاء بسیار جذاب به RebrandPress شما هم اکنون می توانید دسته بندی های مختلف که برای محصول خود را و صفحات خالی و پست که شما به راحتی می توانید در هر زمان به روز رسانی این نسخهها کار اضافه کنید.

7.Color گزینه های طرح

با RebrandPress شما ظرفیت برای تغییر چگونه داشبورد خود را به نظر می رسد با توجه به محصول و یا خدمات خود را. با گزینه های طرح رنگ، شما را وادار به نمایش گذاشتن یک داشبورد وردپرس منحصر به فرد.

8.Installs Thenes متعدد در یک بار

با RebrandPress 2.0 شما را وادار به نصب تم های متعدد در یک بار بر روی داشبورد خود و به ترتیب آنها را فعال و آنها را در دسترس کاربران را انتخاب کنید. از ویژگی های قدرتمند به طور کامل تضمین تجربه کاربری بهتر.

 

downloadnowvip.0mmo.png

محتوی مخفی شده:
جهت مشاهده لینک دانلود باید ابتدا پاسخی برای این پست ارسال کنید


  • 0

در صورت داشتن سوال توسط تلگرام در ارتباط باشید : 09148003323

توجه »»» برای دانلود برنامه ها باید عضو ویژه باشید و جهت تهیه عضویت ویژه اینجـــــا کلیک نمائید ««« توجه

buy-vip.gif

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی