پرش به

- برنامه های اختصاصی که سایت های دیگر ندارند ! - آپدیت روزانه و رایگان - ساپورت همیشگی اعضا 24/7
اگر از گشتن به دنبال برنامه های کرک شده ناقص خسته شده اید | اگر به برنامه های مارکتینگ گران بها نیاز دارید | اگر دنبال افزونه و قالب های پولی وردپرس هستید ! بهترین گزینه برای شما : soft.datagozar.com است .

تصویر
- - - - -

دانلود رایگان Tracks Social 3.0 Pro Cracked

دانلود رایگان Tracks Social 3

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1 پاسخ برای این موضوع

#1 Administrator

Administrator

مدیریت دیتاگذر

• تیم مدیریت
  • 2807 ارسال
  • LocationKurDisTaN

ارسالی 24 June 2017 - 02:13 PM

دانلود رایگان Tracks Social 3.0 Pro Cracked

1460091251_bs.png

این نرم افزار قدرتمند می تواند رشد شما را افزایش دهد!
چطور از طرف مشترکان 0 تا 4000 رفتم، با انجام آنچه که "گوروس" به شما می گوید ...
(... بدون گزارش های رایگان، صفحات فرود، ترافیک پرداخت شده، و یا حتی یک نام دامنه!)
برای اولین بار من به شما یک حق انحصاری برای دادن برنامه Social Tracks به دیگر بازاریابان داده ام، که پس از آن می توانند به بازدیدکنندگان وب سایت خود مراجعه کنند ...... اجازه دادن به جمع آوری آدرس های ایمیل از همه کسانی که "کپی" خود را "فعال" می کنند از برنامه Track Social ...... ایجاد یک اثر ساختار لیست ویروسی مانند قبل از هرگز. همانطور که قبلا گفتم ... (... و یک دارایی پولی که گوگل و فیس بوک نمیتوانند از من دور شوند!)
توسعه دهندگان نرم افزار سالها بی سر و صدای نرم افزارها و ابزارهای خود را در اختیار دارند ... و لیست هایی را ایجاد می کنند که بیشترین عارف را به شرم می اندازند. و به یاد داشته باشید که این درست است که لیست ماشین های Autopilot ساخته شده است. سایر بازاریابان این ابزار را دور می اندازند ... فعال "حساب خود و شروع به استفاده از برنامه.

امکانات

•     به انجمن بازاریابی مورد علاقه خود، LinkedIn یا گروه فیس بوک بروید.
  •     اجازه دهید که بازاریابان دیگر می دانند شما آنها را به حق دادن این ابزار به بازدید کنندگان خود و یا به عنوان پاداش به یکی از محصولات خود را
  •     شستشو و تکرار چند بار، و سپس به عقب بر گردیم و تماشا کنید که بازاریاب ها تقلا می کنند تا کپی های خود را دریافت کنند
  •     همانطور که مردم شروع به وارد کردن ایمیل خود به "فعال کردن" محصول می کنند، لیست خود را در زمان واقعی، درست قبل از چشمان خود تماشا کنید!
  •     به انجمن بازاریابی مورد علاقه خود، LinkedIn یا گروه فیس بوک بروید.
  •     اجازه دهید که بازاریابان دیگر می دانند شما آنها را به حق دادن این ابزار به بازدید کنندگان خود و یا به عنوان پاداش به یکی از محصولات خود را
  •     شستشو و تکرار چند بار، و سپس به عقب بر گردیم و تماشا کنید که بازاریاب ها تقلا می کنند تا کپی های خود را دریافت کنند
  •     همانطور که مردم شروع به وارد کردن ایمیل خود به "فعال کردن" محصول می کنند، لیست خود را در زمان واقعی، درست قبل از چشمان خود تماشا کنید!

downloadnowvip.0mmo.png

محتوی مخفی شده:
جهت مشاهده لینک دانلود باید ابتدا پاسخی برای این پست ارسال کنید

• 0

در صورت داشتن سوال توسط تلگرام در ارتباط باشید : 09148003323

توجه »»» برای دانلود برنامه ها باید عضو ویژه باشید و جهت تهیه عضویت ویژه اینجـــــا کلیک نمائید ««« توجه

buy-vip.gif

#2 mrmisterr

mrmisterr

عضو ویژه قدیمی دیتاگذر

• عضو ویژه قدیمی
  • 133 ارسال

ارسالی 15 August 2017 - 09:54 PM

جبران میکنم

• 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی