پرش به

- برنامه های اختصاصی که سایت های دیگر ندارند ! - آپدیت روزانه و رایگان - ساپورت همیشگی اعضا 24/7
اگر از گشتن به دنبال برنامه های کرک شده ناقص خسته شده اید | اگر به برنامه های مارکتینگ گران بها نیاز دارید | اگر دنبال افزونه و قالب های پولی وردپرس هستید ! بهترین گزینه برای شما : soft.datagozar.com است .

تصویر
* - - - - 1 رای

ادد كردن اكانت ها در برنامه اينستاداپ

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
9 پاسخ برای این موضوع

#1 عليرضا

عليرضا

کاربر دیتاگذر

• کاربر انجمن
  • 2 ارسال

ارسالی 19 July 2017 - 05:27 PM

سلام خسته نباشي داداش
داداش توي قسمت اخر برنامه اينستاداب كه ميخوايم اكانت ها رو اد كنيم روشش چطوريه؟
مثلا زده ip و port
ممنون ميشم راهنمايي كنين 🙏🏼
  • 0

#2 Administrator

Administrator

مدیریت دیتاگذر

• تیم مدیریت
  • 2807 ارسال
  • LocationKurDisTaN

ارسالی 19 July 2017 - 10:17 PM

سلام اگر تا 6 اکانت وارد میکنید و با اینستا داب استفاده میکنید نیاز به ایپی پورت نیست و میتونید خالی بگزارید ، ولی اگر تعداد اکانت هاتون بالا هست هر 6 اکانت با یک ایپی پورت استفاده میکنید منظور از ایپی پورت همون pro---xy هست که با برنامه هایی مثل gather pro---xy میشه بدست آورد .

• 1

در صورت داشتن سوال توسط تلگرام در ارتباط باشید : 09148003323

توجه »»» برای دانلود برنامه ها باید عضو ویژه باشید و جهت تهیه عضویت ویژه اینجـــــا کلیک نمائید ««« توجه

buy-vip.gif

#3 عليرضا

عليرضا

کاربر دیتاگذر

• کاربر انجمن
  • 2 ارسال

ارسالی 20 July 2017 - 11:44 AM

ممنون داداش ، خسته نباشين
  • 0

#4 TAWANA KURDISH

TAWANA KURDISH

عضو ویژه دیتاگذر

• V.I.P
  • 126 ارسال
  • LocationKURDISTAN

ارسالی 24 July 2017 - 06:19 PM

سلام اگر تا 6 اکانت وارد میکنید و با اینستا داب استفاده میکنید نیاز به ایپی پورت نیست و میتونید خالی بگزارید ، ولی اگر تعداد اکانت هاتون بالا هست هر 6 اکانت با یک ایپی پورت استفاده میکنید منظور از ایپی پورت همون pro---xy هست که با برنامه هایی مثل gather pro---xy میشه بدست آورد .

سلام

وقتی میخوام اکانتی رو با پ\ر\و\ک\س\ی وارد کنم خطا میده و اکانتو وارد نمیکنه

حتی از پ\ر\و\ک\س\ی استفاده میکنم که اکانت باهاش ساخته شده

به اخرین نسخه موجود هم اپدیت کردم

میشه راهنمایی بفرمایید

• 0

#5 Administrator

Administrator

مدیریت دیتاگذر

• تیم مدیریت
  • 2807 ارسال
  • LocationKurDisTaN

ارسالی 24 July 2017 - 07:16 PM

سلام

وقتی میخوام اکانتی رو با پروکسی وارد کنم خطا میده و اکانتو وارد نمیکنه

حتی از پروکسی استفاده میکنم که اکانت باهاش ساخته شده

به اخرین نسخه موجود هم اپدیت کردم

میشه راهنمایی بفرمایید

سلام پرا//ک/سی هایی که قبلا استفاده کردید سوختند ! باید لیست جدید توسط برنامه های انجمن استخراج کنید و قبل از استخراج هم تستشون کنید ! خودم تا 12 اکانت با 12 پرا||ک|سی تو اینستاداب تست کردم بعضی ها که خطا داده پرا دیگه دادم مشکل حل شده .

یک نکته مهم دیگه تا 5 ، 6 اکانت رو میتونید همزمان از یک پراک استفاده کنید .

• 1

توجه »»» برای دانلود برنامه ها باید عضو ویژه باشید و جهت تهیه عضویت ویژه اینجـــــا کلیک نمائید ««« توجه

buy-vip.gif

#6 TAWANA KURDISH

TAWANA KURDISH

عضو ویژه دیتاگذر

• V.I.P
  • 126 ارسال
  • LocationKURDISTAN

ارسالی 24 July 2017 - 08:06 PM

سلام پرا//ک/سی هایی که قبلا استفاده کردید سوختند ! باید لیست جدید توسط برنامه های انجمن استخراج کنید و قبل از استخراج هم تستشون کنید ! خودم تا 12 اکانت با 12 پرا||ک|سی تو اینستاداب تست کردم بعضی ها که خطا داده پرا دیگه دادم مشکل حل شده .

درود ممنون از لطفتون

طبق اموزش خودتون پ استخراج میکنم و قبل سیو کردن تست میکنم و لیست چک شده رو سیو میکنم 

اما تعداد کمی از پر-و-ک-سی ها کار میکنن مثلا 300 عدد پرو چک شده میدم به اکانت دومینیتور و میزارم رو مود اینستا که مجدد چک بشن اما از 300 تا مثلا 10 تاشو اضافه میکنه

و زمانیکه شروع به ساخت اکانت میکنه از اون 10 عدد پرو -- کسی با 2تاش میتونه بسازه  و بقیه شونو میگه بن شدن

بنظرتون این مشکل از چی میتونه باشه

و دوم اینکه عرض کردید پرو ها میسوزه و باید از پرو جدید استفاده کرد برای وارد کردن در اینستا داب 

با توجه به محدودیت های اینستا  بر فرض مثال اگر اکانتی با ip امریکا ساختته بشه بجز ip امریکا با ip هرکشوری واردش بشی فورا به وریفای میخوره و مسدود میشه و باید با شماره فعالش کنی باتوجه به اینکه بنده قصد ساخت اکانت بصورت انبوه دارم نمیتونم همه اکانت هارو وریفای کنم و برای جلوگیری از به وریفای خوردن هر اکانت باید اکانت رو با ip کشوری که ساخته شده وارد اینستا داب کنم

با توجه به این توضیحات زمانی که خواستیم یه اکانت رو وارد اینستا داب کنیم چجوری بفهمیم با  ip  چه کشوری ساخته شه

ip ی که اکانت رو ساخته سیو میشه ولی چجوری بفهمیم مال چه کشوری هست

• 0

#7 TAWANA KURDISH

TAWANA KURDISH

عضو ویژه دیتاگذر

• V.I.P
  • 126 ارسال
  • LocationKURDISTAN

ارسالی 24 July 2017 - 09:09 PM

سلام مجدد همین الان تست کردم 

مشکل کشور پر-وک-سی حل شد ولی مشکل اینه وقتی با پر-و-کسی ها مختلف هم لوگین نمیکنه اکانت هارو

میشه لطف بفرمایید یک فیلم تهیه کنید از اینکه با پر-و-کسی تونستید وارد اینستا داب کنید

توجه کنید وقتی وارد بشه اگه فالور و فالوینگ رو 1- نشون بده یعنی اکانت لوگین نشده و تست هم بکنید متوجه میشید مثلا در حالت ماس بزارید اکانتی رو فالو کنه میبینید که نمیتونه لوگین بشه و فالو کنه

• 0

#8 Administrator

Administrator

مدیریت دیتاگذر

• تیم مدیریت
  • 2807 ارسال
  • LocationKurDisTaN

ارسالی 25 July 2017 - 12:46 PM

سلام دقت بفرمائید وقتی پراکسی رو با برنامه مثلا p--gather تست کردید دیگه تو خود برنامه اکانت دامینیتور تست نکنید و اضافه شدن بدون تست رو بزنید ( من خودم این شکلی کار کردم باهاش ) ، مورد دیگه بله اگر -1 بزنه یعنی لاگین نشده و وقتی این مورد پیش میاد که بار اول تونستید باهاش وارد بشید و در استفاده های دیگتون پرا سوخته و باید جایگزین کنیدش . در مورد فیلم اموزشی برای این که فقط نحوه وارد کردن پرا بزنی ارزش ساخت نداره ولی آموزش و فیلم کامل اینستاداب رو به ارشیو اضافه میکنم در اینده و سعی میکنم هرچند اکانت هم داشتم با پرا در فیلم واردشون بشم .

• 1

buy-vip.gif

#9 TAWANA KURDISH

TAWANA KURDISH

عضو ویژه دیتاگذر

• V.I.P
  • 126 ارسال
  • LocationKURDISTAN

ارسالی 25 July 2017 - 05:45 PM

سلام دقت بفرمائید وقتی پراکسی رو با برنامه مثلا p--gather تست کردید دیگه تو خود برنامه اکانت دامینیتور تست نکنید و اضافه شدن بدون تست رو بزنید ( من خودم این شکلی کار کردم باهاش ) ، مورد دیگه بله اگر -1 بزنه یعنی لاگین نشده و وقتی این مورد پیش میاد که بار اول تونستید باهاش وارد بشید و در استفاده های دیگتون پرا سوخته و باید جایگزین کنیدش . در مورد فیلم اموزشی برای این که فقط نحوه وارد کردن پرا بزنی ارزش ساخت نداره ولی آموزش و فیلم کامل اینستاداب رو به ارشیو اضافه میکنم در اینده و سعی میکنم هرچند اکانت هم داشتم با پرا در فیلم واردشون بشم .

سلام

داداش متوجه منظورتون هستم ولی نمیدونم به چه دلیلی برای من اوکی نمیشه یعنی پرا هم عوض میکنم اما باز نمیشه 

من از نسخه 205 استفاده میکنم بنظرتون مشکل از نسخه نیست

شما خودتون از چه ورژنی استفاده میکنید؟زکدوم ورژن بدون مشکل هست

اگر جواب دادید نقل قول کنید که متوجه بشم جواب دادید با تشکر

• 0

#10 Administrator

Administrator

مدیریت دیتاگذر

• تیم مدیریت
  • 2807 ارسال
  • LocationKurDisTaN

ارسالی 25 July 2017 - 08:43 PM

سلام

داداش متوجه منظورتون هستم ولی نمیدونم به چه دلیلی برای من اوکی نمیشه یعنی پرا هم عوض میکنم اما باز نمیشه 

من از نسخه 205 استفاده میکنم بنظرتون مشکل از نسخه نیست

شما خودتون از چه ورژنی استفاده میکنید؟زکدوم ورژن بدون مشکل هست

اگر جواب دادید نقل قول کنید که متوجه بشم جواب دادید با تشکر

زیر اخرین نسخه یک نسخه خودم در پیکوفایل اپلود کردم به نام استیبل گزاشتم ، با همون نسخه من برنامه رو تست کردم قبلا . فکر کنم 1.43 هست .

• 1

buy-vip.gif

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی